popularnaryba.com- Logo - Opinie

popularnaryba.com

Opinie (60) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (60)

10 wrz 2024
Wspaniała obsługa i świetnej jakości produkt. Szybka realizacja -- czego chcieć więcej... (może jakiś rabacik na kolejne zakupy?).
KL

27 cze 2024
Nie polecam !!! Złożyłam zamówienie - dostawa miała być w czwartek w kolejnym tygodniu . Mija już drugi czwartek a na stronie widnieje tylko nie mamy wszystkich zamówionych produktów oczekujemy na dostawę . Wystarczyło zadzwonić i poinformować brak nam tego czy tamtego . Realizujemy zamówienie czy czekamy dalej . Jedyny plus że jestem osobą prywatną a nie restauracja . Z takimi dostawami przenie nie jeden przedsiębiorca by musiał zamknąć firmę .

Opinie nt. sklepu popularnaryba.com

22 lip 2024
21 lip 2024
20 lip 2024
17 lip 2024
Zamówienie przyszło szybko. Wszystkie produkty zabezpieczone. Świeże I bez problemu. Polecam
6 lip 2024

Super sklep

Super kontakt, miła obsługa oraz towar najwyższej jakości.
12 lip 2024

Jak zwykle profesjonalnie

Jak zwykle. Profesjonalnie, szybko i na czas. :)))
27 cze 2024
Polecam sklep... obsługa jest bardzo zaangażowana i komunikatywna
10 lip 2024
Wszystko w idealnym stanie. Polecam.
JO
24 cze 2024

Nie polecam !!!

Odpowiedź ze sklepu popularnaryba.com
27 cze 2024
Szanowna Pani, Złożyła Pani zamówienie w naszym sklepie z planowana wysyłką na dzień 27 czerwca tj. na dzień dzisiejszy. Tak jak sklep gwarantował na etapie składania przez panią zamówienia, wszytkie produkty są dostępne w naszym sklepie. W dniu dzisiejszym dojechały z Francji świeże ostrygi które to determiowały datę wysyłki zamówienia. Zamówienia na ostrygi u naszego producenta w Bretanii i Normandii gwarantujące dostawę do Polski na środa noc/ czwartek rano musimy złożyć najpóźniej w poniedziałek do godz 8:30 - pani zamówienie niestety wpłyneło dopiero w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Co więcej jeśli chciała pani otrzymać zamówienie wcześniej to wystarczyło napisać komentarz do zamówienia albo zadzwonić do nas wtedy napewno przyspieszylibyśmy termin wysyłki lub też zaproponowalibyśmy inny rodzaj ostrygi który mieliśmy na magazynie. Na każym etapie realizacji zamówienia, najpózniej w dniu planowanej wysyłki zamówienia Klient może anulować zamówienie ( wtedy zwracamy automatycznie środki ) lub też przełożyć realizację na poźniejszą datę. Jęśli chciała pani zrezygnować z zamówienia to wystarczyło poinformować sklep o tym fakcie, chociażby wczoraj kiedy rozmawialiśmy z Pania telefonicznie i informowaliśmy o planowanej na dziś wysyłce zamówienia.
17 wrz 2024
13 cze 2024