JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Uwielbiam

Nigdy nie miałam problemu z zamówieniem, zawsze otrzymuje to co zamówiłam. Expresowa wysyłka. Uwielbiam sklep Justnails.pl
10 gru 2023
Jestem bardzo zachwycona jak paczki są przygotowane, tak pięknie zapakowane, jest to dla mnie wyjątkowe pozdrawiam Montania
24 paź 2023
W cudowny i perfekcyjny sposób wszystko zapakowane, przemiłe gratisy zachęcające do dalszych zakupów , na pewno skorzystam

Profesjonalizm

Ekspresowa wysyłka, zgodne zamówienie i urocze dodatkowe prezenciki:) Przesyłka pięknie i estetycznie zapakowana, polecam!

Mega 😁

W BF zamówiłam trzy paczki 🤣 wszystko elegancko spakowane i te pyszne krówki 😍 Super jesteście! Zdrówka i Wesołych Świąt 🥰
22 lis 2023
Wszystko super. Profesjonalna obsługa, jak zawsze na najwyższym poziomie. Produkty wspaniałe, najwyższej jakości. Polecam
Paczki są za każdym razem pięknie i solidnie spakowane dodatkowo szybko dostarczane, bardzo duży asortyment. Polecam! 😍☺️
27 sty 2024
Podział kolorów z każdej marki z osobna lub wszystkie marki razem np wszytskie kolory czerwieni wszytskie koloru Róży 😁
4 sty 2024

Super ekspresowa obsluga...i wszystkie…

Super ekspresowa obsluga...i wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu...wspolpraca z JustNails to czysta przyjemnosc
3 sty 2024
Pięknie zapakowana paczuszka Kod rabatowy w eleganckiej kopercie Słodki prezent Produkty zabezpieczone przed wylaniem
20 lis 2023
Jak zawsze paczuszka pięknie zapakowana. Jestem bardzo zadowolona z zakupów i wrócę jeszcze nie raz uzupełnić asortyment
15 lis 2023

Polecam!!!

Napewno jeszcze z tej strony zamówię, wszystko estetycznie zapakowane, widać ze zostało włożone to dużo pracy, polecam!!!
Przepięknie zapakowane:) Przesyłka dotarła szybko, była dobrze zabezpieczona, towar zgodny z zamówieniem. Polecam w 100%
30 gru 2023

Idealnie!

Wszystko bylo perfekcyjnie. Nic nie trzeba poprawac. Czas realizacji blyskawiczny, pieknie zapakowana paczka. Dziekuje!
23 lis 2023
Paczka pięknie zapakowana.Wszystkie produkty zabezpieczone.W środku miły dodatek.Fajny kontakt.Szybka dostawa.Polecam.🙂.
18 paź 2023

Piękna paczka

To któraś już paczka zamówiona z koleji, tak wiec mówi to samo za Siebie. Jak zawsze dobrze zapakowane i szybko wysłane
1 maj 2024
Sklep fantastycznie zaopatrzony ale niestety brak dogodnych warunków płatności i mozliwosci zamowienia z innego kraju.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
6 maj 2024
Cześć Izabella! Daj proszę znać jakiej płatności Ci brakuje 😊 Co do wysyłki paczek za granicę to w dalszym ciągu pracujemy nad nową stroną internetową, na której taka opcja będzie dostępna. Zapraszamy do śledzenia naszych profili by być na bieżąco ❤️
30 mar 2024
Paczuszki zawsze pięknie spakowane, towar zgodny z opisem, mega szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt ze sklepem Polecam
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Bardzo dziękujemy za 5 ⭐️ Olga! 🔥
Dopracowany każdy szczegół, paczka przepięknie zapakowana, w błyskawicznym tempie. Towar bardzo dobrej jakości. Polecam
3 lut 2024
Bardzo szybka dostawa, paczkę otrzymałam już kolejnego dnia. Produkt odpowiednio zabezpieczony i działa bardzo dobrze.