JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

23 paź 2023
Cudnie spakowane, wysyłka ekspres zamówiłam do 12 na drugi dzień paczka w paczkomacie. Ceny świetne, wszystko w jednym miejscu.
26 lis 2023

Ekstra 😍

Mega szybka wysyłka paczka dotarła już w sobotę. Wszystko dobrze zabezpieczone. Choć to dopiero moje początki wrócę na pewno 😍
23 lis 2023
Polecam szybka wysyłka paczki pięknie zapakowane w razie problemów można się łatwo z nimi dogadać nic tylko polecać ten sklep
15 lis 2023
Produkty bardzo dobrej jakości. Pięknie opakowane, aż szkoda otwierać. szybka wysyłka. jeszcze nie raz będę zamawiała. Polecam
Bardzo szybka realizacja, zamówienie zgodne. Kolejne zakupy w JustNais i kolejne wielkie zadowolenie. Wrócę na 100%i polecam.
25 paź 2023
Zamawiam już od dłuższego czasu, zaufany sklep, zawsze szybka wysyłka, produkty w stanie nienaruszonym. Polecam z całego serca
24 lut 2024

Polecam ❤️

Najlepsza strona do zamówień, jak dla mnie! Ekspresowa wysyłka, pięknie zapakowana paczka. Korzystam regularnie i polecam! ❤️

Warto zamawiać w JustNails

Pięknie zapakowna paczka, produkty zabezpieczone świetnie dostarczone w idealnym stanie, szybka wysyłka. Polecam serdecznie 😊
Bardzo dobry sklep. Szybka obsługa. Dobry kontakt w razie potrzeby. Szeroki asortyment wielu marek w jednym miejscu. Polecam.

Bezpiecznie i pięknie zapakowane

Zamówienie dostarczone szybko i dodatkowo pięknie zapakowane. Dbałość o dobre zabezpieczenie i piękne wykończenie. Polecam!
Polecam JustNails ekspresowa wysyłka, towary zgodne z opisem. Paczuszki pięknie zapakowane i dodatkowo niespodzianka GRATIS
3 sty 2024
Zapakowanie wszystkiego to po prostu cudo !!!! Aż miło się otwiera . Super szybka dostawa oraz super kontakt na instagramie

Bardzo mi się podobało jak wszystko zostało zapakowne, estetycznie, przyjemnie było otwierać taką paczuszkę, detale na plus
23 lis 2023
Bardzo polecam ten sklep mega szybka wysyłka paczuszka pięknie zapakowana i największy wybór dla miłośniczek Mani . Polecam
28 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka i bardzo jestem zadowolona ! Jestem stałą klientka 🥰 Pani JustNails jest przemiła i sympatyczna 🫶🏻
22 paź 2023

Najlepsza strona z rzeczami do pazów 🥰

Paczuszki zawsze wysłane ekspresowo i dopracowane z największą starannością 😍 Widać, że w działalność jest wkładane serce 💅✨
15 paź 2023
Ekspresowa wysyłka, jeszcze tego samego dnia. Kolejnego paczka byla juz do odbioru. Wszystko odpowiednio zapakowane. Polecam
2 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, paczuszka przyszła na drugi dzień i była tak pięknie zapakowana że az zrobiła mi dzień
29 kwi 2024

z całego serca polecam! ❣️

Wszystko zgodne z opisem, duży wybór marek i asortymentu , bardzo bezpiecznie i pięknie zapakowane i ta expresowy wysyłka!
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
30 kwi 2024
Awww... Dziękujemy bardzo za takie miłe słowa 🙈❤️

Uwielbiam

Nigdy nie miałam problemu z zamówieniem, zawsze otrzymuje to co zamówiłam. Expresowa wysyłka. Uwielbiam sklep Justnails.pl