8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, w razie jakichkolwiek wątpliwości możliwość kontaktu telefonicznego, ceny niższe niż u większości konkurencji, możliwość zwrotu (w moim przypadku butów rowerowych) i w takim przypadku wygodne skorzystanie z usługi płatności z PayPo
8 gru 2023
Wszystko bardzo w przyjemnej atmosferze jedyne do czego można byłoby się przyczepić to to że bardzo długo trwał odbiór, było trzech sprzedawców w sklepie było bardzo mało osób a mimo że towar odbierałam na zamówienie czekałam na to prawie 10 min. Oaza tym wszystko ok
10 lut 2024
Pierwszy raz korzystałem z zakupów w tym sklepie. Można było złożyć zamówienie przez internet w siedzibie sklepu. Przesyłka dotarła w terminie wskazanym przez sprzedającego. Szybko, łatwo, miła i rzeczowa obsługa i jeszcze dodatkowy rabacik dostałem :-)
15 lis 2023
Bardzo mi odpowiada system rezerwacji z odbiorem towaru na miejscu po sprawdzeniu i fachowa porada przy dużym zaangażowaniu i fachowej wiedzy personelu. Do tego aktualne komunikaty na konto z potwierdzeniem etapów zamówienia. Nie mam uwag krytycznych.
Jedne z najlepszych butów które w życiu kupiłem leżą jak skórzane rękawiczki na nodze ciepłe, podeszwa dość sztywna Problem jest jedynie z założeniem ściągnięciem ze względu na skarpetę ale tak to nie ma się do czego doczepić but pierwsza klasa.
5 sty 2024

super sklep

bardzo ciekawy sklep, szeroki asortyment, możliwość "przetestowania" obuwia na miejscu na pewno dodatnio wpływa na pewność zakupu. Miła atmosfera, pomocne osoby pracujące w sklepie. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Dziękuję i pozdrawiam
16 lis 2023
Bardzo przyjazna firma. Ceny bardzo korzystne. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Szybka wysyłka. Produkty zgodne z opisem. Polecam zakupy w tym sklepie, nie raz robiłem tu zakupy i jeszcze zrobię bo już kolejne produkty są na moim oku 🤪
10 sty 2024
Możliwość obejrzenia i przymierzenia jest bardzo przydatna. Ludzie, których zatrudniacie wiedzą co sprzedają, potrafią doradzić i zawsze jest miło być przez nich obsługiwanym. Nie znam innego sklepu, który miałby szansę być lepszy niż 8a.
SB
Najbardziej podobała mi się szybkość realizacji zamówienia. Możecie popracować nad opisami towarów - zamówiłem Mountain Equipment Arrow Hooded Jacket, który według Waszego opisu jest bluzą. A to według mnie jest to kurtka typu softshell.
Bardzo wygodne jest to ze mozna zamowic do sklepu i przyemoerzyc zakupy oraz je oddac jesli nie pasuja. Chyba nad uzupełnianiem asortymentu moglibyscie popracowac nieco:) sa fajne ubrania ale bardzo mały wybor rozmiarow, np. Parka POC.
7 sty 2024

" Mówisz i masz ... "

Zamówiłam, i niemal od razu otrzymałam kod-klucz. " Mówisz i masz ..." - tak działa ta firma. Profesjonalizm na 100%. Tak było od początku i nic się nie zmieniło. Mam do nich pełne zaufanie, a to dzisiaj podstawa działania na rynku.

Zadowolenie 10/10, jak zwykle.

Świetny kontakt telefoniczny, przejrzysty proces zakupowy, natychmiastowa wysyłka, towar zgodny z opisem, atrakcyjna oferta. Tak było z każdym moim zamówieniem, nawet w okresie po czarnym piątku. Polecam każdemu z czystym sumieniem.
Perfekcyjna i profesjonalna obsługa . Bardzo wysoki stopień responsywności . Pracownicy infolinii , którzy zrobią wszystko co mogą , aby pomóc w rozwiązaniu problemu !!! Nie widzę nic do poprawy ... no może nieco obniżyć ceny :) .

Najlepszy sprzęt w góry w dobrych cenach

Robię w 8a zakupy od dawna. Kocham góry. Moi znajomi wiedzą co lubię dlatego na urodziny dostałem świetny prezent, czyli bon do 8a. Miła i bardzo pomocna obsługa w Gliwicach, duży wybór najlepszego sprzętu w dobrych cenach. Polecam
16 gru 2023

8a Katowice

sklep w Katowicach bardzo lubię za mega fachową obsługę,otrzymalam tu nie raz duzo cennych wskazówek,duży wybór produktów w fajnej jakości ,atrakcyjne ceny,rabaty ,osobiście polecam każdemu kto kocha góry,napewno bedzie zadowolony
20 sty 2024
Rewelacja, że można zarezerwować odzież i na miejscu w sklepie ją przymierzyć przed podjęciem decyzji o zakupie. No i wcześniej nie trzeba chodzić między wieszakami i szukać tego, czego się potrzebuje 😊 Strasznie tego nie lubię 😉

Bardzo ciepła

Trochę dziwna rozmiarówka, mam obwód biustu 98cm a kupiłam rozmiar 2XL i jest w sam raz. Kurtka bardzo ciepła i leciutka , praktyczny kaptur który nie opada na oczy. Zajmuje mało miejsca w plecaku więc na wyjazdy w góry idealna.
AS
21 maj 2024
Jestem mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia :) To były pierwsze moje zakupy w tym sklepie, złożyłam zamówienie i następnego dnia już odbierałam przesyłkę. Wszystko zgodne z opisem, produkt wysokiej jakości. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
22 maj 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy! A w razie potrzeby, jesteśmy do dyspozycji. : )
10 sty 2024

Express service

Wysyłka migiem to jakby nic nie powiedzieć. Dziękuję. Po raz kolejny szyka i sprawna obsługa zamówienia. Najlepszy sklep online z outdoorem jak dla mnie w tej chwili. Składam wniosek o wprowadzenie marki 66north z Islandii.
3 sty 2024
Bardzo duży asortyment i fajne promocje. Niestety wysyłka wcale nie jest tego samego dnia, mimo że wyświetla się informacja, że będzie jeszcze dziś wysłane i u mnie nazajutrz, paczka jest dwa dni później w paczkomacie.