8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

16 gru 2023

8a Katowice

sklep w Katowicach bardzo lubię za mega fachową obsługę,otrzymalam tu nie raz duzo cennych wskazówek,duży wybór produktów w fajnej jakości ,atrakcyjne ceny,rabaty ,osobiście polecam każdemu kto kocha góry,napewno bedzie zadowolony
20 sty 2024
Rewelacja, że można zarezerwować odzież i na miejscu w sklepie ją przymierzyć przed podjęciem decyzji o zakupie. No i wcześniej nie trzeba chodzić między wieszakami i szukać tego, czego się potrzebuje 😊 Strasznie tego nie lubię 😉

Bardzo ciepła

Trochę dziwna rozmiarówka, mam obwód biustu 98cm a kupiłam rozmiar 2XL i jest w sam raz. Kurtka bardzo ciepła i leciutka , praktyczny kaptur który nie opada na oczy. Zajmuje mało miejsca w plecaku więc na wyjazdy w góry idealna.
AS
21 maj 2024
Jestem mile zaskoczona szybkością realizacji zamówienia :) To były pierwsze moje zakupy w tym sklepie, złożyłam zamówienie i następnego dnia już odbierałam przesyłkę. Wszystko zgodne z opisem, produkt wysokiej jakości. Polecam!
22 maj 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy na kolejne zakupy! A w razie potrzeby, jesteśmy do dyspozycji. : )
10 sty 2024

Express service

Wysyłka migiem to jakby nic nie powiedzieć. Dziękuję. Po raz kolejny szyka i sprawna obsługa zamówienia. Najlepszy sklep online z outdoorem jak dla mnie w tej chwili. Składam wniosek o wprowadzenie marki 66north z Islandii.
3 sty 2024
Bardzo duży asortyment i fajne promocje. Niestety wysyłka wcale nie jest tego samego dnia, mimo że wyświetla się informacja, że będzie jeszcze dziś wysłane i u mnie nazajutrz, paczka jest dwa dni później w paczkomacie.
11 maj 2024
Sprawdzać przed wysłaniem do klienta sprzęt i dawać instrukcję dla tychże produktów instrukcję obsługi w języku polskim oraz bezpłatnym uczynić zwrot towaru, który nie spełniał deklarowanych przez producenta funkcji.
11 maj 2024
Pięknie dziękujemy za ocenę, ale także za komentarz. Weryfikujemy każdy towar przed wysyłką. Utrudnione jest jednak sprawdzanie, czy każdy sprzęt działa jak należy. : ) Pozostałe kwestie jak najbardziej weźmiemy pod uwagę!
27 maj 2024

Płatne zwroty towarów

Wszystko jest super, zarówno towar oferowany, układ strony zakupowej i opisy towaru oraz obsługa kupującego. Cały obraz psują płatne zwroty. Może to zniechęcać do zakupów, jeżeli inne sklepy oferują zwrot za darmo.
27 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszego towaru, układu strony oraz obsługi. Cieszymy się, że te elementy spełniają Pani oczekiwania. Doceniamy również uwagi na odnośnie zwrotów. Stale pracujemy nad ulepszeniem naszych usług i na pewno będziemy takie opinie brali pod uwagę. : )
Sprawdzone produkty, rozsądne ceny, bezproblemowe transakcje. Swoje zakupy przeważnie zaczynam od przejrzenia oferty 8a. Sugeruję sprawdzić czy nie dało by się usprawnić filtrowania asortymentu na stronie sklepu ...
Zawsze można liczyć na fachowe rady i dobry dobór potrzebnego sprzętu. Zawsze porównuję ceny 2 internecie i praktycznie za każdym razem kupuje w 8a. Buty, które ostatnio kupiłem sprawdzają się na ściance idealnie.
1 cze 2024
Szybka dostawa, przejrzysta strona i duży wybór. Co poprawić? Zwroty a w zasadzie płatność za przesyłkę. Kupując, powiedzmy sobie szczerze nietanie rzeczy zwroty powinny być darmowe. Tak jest w dobrych firmach.
3 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że docenia Pan szybką dostawę, przejrzystą stronę i duży wybór produktów. Pana uwaga odnośnie zwrotów jest dla nas bardzo cenna. Będziemy pracować nad usprawnieniem naszej polityki zwrotów.
KG
Kris G.
Pszczyna
Mogę polecić sklep, zakup szybko sfinalizowany, duży wybór rozmiarów i modeli. Ceny co ważne też lepsze niż w innych sklepach. Kilka zakupów, były też zwroty i wymiany, jak na razie ok, oby trzymali taki poziom.
11 lis 2023
Obsługa w sklepie jest the best !!! Ceny, wiadomo, nie są niskie ale to nie dyskont spożywczy. Towar najlepszej jakości ma swoją wartość. Dlatego jeszcze raz muszę podkreślić że pracownicy sklepu są najlepsi.
JD
Jan D.
Berlin
10 gru 2023

Polecam!

Szanowni Panstwo, nic nie zmieniajcie calosc poczawszy od zamowienia do dostawy dziala rewelacyjnie! Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Sklep 8a.pl polecam wszystkim, ktorzy jeszcze nie dokonali zakupu.
Duży wybór produktów, szybka dostawa. Niestety z rozmiarówkami jest różnie, trzeba mieć szczęście żeby trafić właściwy rozmiar. Na minus brak możliwości wyboru sklepu 8a podczas zwrotu , w aplikacji Inpost.
25 gru 2023

Nie było źle, ale można lepiej.

Produkt zgodny z opisem, czas wysyłki odpowiadał informacjom zamieszczonym na stronie sklepu. Minus to brak informacji o aktualnym stanie realizacji zamówienia oraz brak danych zamówienia w panelu klienta.
14 lis 2023

Buty GORE-TEX Zamberlan Yeren Low GTX RR FGL - brown

8a.pl - Konkretnie, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, tabela rozmiarów wiarygodna. Zakupione Buty-solidnie wykonane przez firmę Zamberlan-mam nadzieję, że posłużą kilka sezonów. Polecam. Pozdrawiam 👍
28 gru 2023

Dot

Wszystko znakomite-zgodność z zamówieniem,zamówione rzeczy jakości takiej jakiej oczekiwałam,szybka realizacja i termin dostarczenia przesyłki,nie są to moje pierwsze zakupy w 8a i na pewno nie ostatnie.
10 mar 2024

Bardzo dobry plecak na narty.

Przesyłka ekspresowa👍. Plecak zgodny z opisem. 100% zadowolenia. Świetnie leży na plecach (mam 170 cm.), będzie idealny na narty. Miałem obawy że będzie za duży (22l. ), jednak po założeniu jest super.
29 lis 2023
Opis na stronie nie był precyzyjny i dlatego myślałam, że zamówiłam cienką bluzę termiczną a faktycznie otrzymałam koszulkę - bieliznę termiczną. Natomiast sama procedura rezerwacji jest bez zarzutu.