8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

29 lis 2023
Opis na stronie nie był precyzyjny i dlatego myślałam, że zamówiłam cienką bluzę termiczną a faktycznie otrzymałam koszulkę - bieliznę termiczną. Natomiast sama procedura rezerwacji jest bez zarzutu.
22 paź 2023

Ekspresy, rep, taśma

Duży wybór w sprzęcie wspinaczkowym, oczywiście chciałoby się jeszcze większych promocji, może byłby jeszcze większy obrót? Generalnie super obsługa, szybka wysyłka jak zawsze. Dziękuje i pozdrawiam.

Bardzo spokojnie ,cierpliwie info

Bardzo spokojnie ,cierpliwie i grzecznie przekazano mi informację dotyczącą kontynuacji umowy.Jestem przekonana o słuszności przedłuźenia umowy ,poniwaź zaufałam informacjom mi przekazanym Dziękuje
28 kwi 2024
Czas realizacji zamówienia oraz szybkość zwrotu środków za zwrócone rzeczy wzorowy. Sugeruje tylko poprawić opis rozmiarów spodni, zaoszczędzi to pracy z ewentualnymi zwrotami ;) Polecam sklep.

Zakupy zruinowały mi życie rodzinne :)

Przez Was śpię na kanapie. Miałem kupić jedną parę spodni a kupiłem obie. Co gorsza obie mega wygodne i idealnie dopasowane do mnie przez co nie ma co na siebie włożyć (osiołkowi w żłoby dano...)
SD
Slawek D.
Gwoźnica Dolna
6 paź 2023
Buciki super. Numeracja się zgadza. Bardzo fajnie trzymają stopę. Jedyny mankament to sznurowadła. Ciągle się rozwiązują. Co do Goretex to sprawdzony na dużej rosie. Do strumyka nie wchodziłem:).
17 gru 2023

Szybko i konkretnie polecam w 100%

Szybko i konkretnie pomimo iż buciki okazały się za duże dla mnie wymiana w sklepie stacjonarnym w Katowicach wzorowa napewno nie raz jeszcze zagoszczę fachową obsługą rzetelna obsługa dziękuję
IS
Iwo S.
Kattowitz
26 gru 2023
Są szybsi niż ich system - zanim nadali e-mail, że paczka została wysłana, to ja już miałem przesyłkę w moich rękach. Poza tym szeroki wybór towarów i w wielu przypadkach naprawdę fajne ceny.
AP
Andrzej P.
Wójtowo
17 lut 2024
Mój najbardziej ulubiony sklep sportowy w sieci. Szybko i profesjonalnie. Ceny nie najniższe, ale za towar tej klasy - warto zapłacić więcej. Działajcie 100 lat i 1 dzień dłużej. Pozdrawiam!
Bardzo duży wybór, atrakcyjne ceny, dobra architektura sklepu online, błyskawiczna wysyłka, dużo czasu na zwrot... Jedyne co bym zarekomendował to wprowadzenie możliwości bezpłatnego zwrotu.
Bardzo miła obsługa, która ma dużą wiedzę na temat produktów i potrafi klientowi doradzić. Szkoda, że sklep ma mało towaru i trzeba się posiłkować zamówieniami w sklepach internetowych.
Cena "bucików" do kijków Gabel dużo niższa niż w innych sklepach. Darmowa dostawa za zakupy powyżej 50 złotych to tez korzystne dla klienta rozwiązanie. Bardzo szybka dostawa. Polecam.
9 paź 2023
Ekspresowa dostawa robi wrażenie! Produkty dobrze -> bezpiecznie zapakowane. Naprawdę nie ma się czego przyczepić ;) Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Sklep idealny! Szczerze polecam.
20 paź 2023
Obsługa świetna, bardzo otwarta i chętna do pomocy. Znajomość sprzętu niezawodna :) wracam tam często by pogadać o nowościach w sprzęcie górskim. No i oczywiście - ogromny wybór!
30 mar 2024
System rezerwacji z możliwością przymiarki w sklepie działa świetnie. Mimo, że ostatecznie nie kupiłam zarezerwowanej kurtki, cieszę się, że mogłam ją sprawdzić i przymierzyć.
MP
Mariusz P.
Zakopane

Ocena wiarygodności firmy.

Poza pewnymi problemami z rejestracją zamówienia (szczególnie poprzez system płatniczy Paypo),ogólnie mogę firmę polecić.W większości w sposobie zamówień są sprawni i solidni.
9 gru 2023
Expresowa dostawa wszystko zgodne z opisem jakość super warte każdych pieniędzy.jedyny problem to chciałam zapłacić poprzez paypo i nie udalo się zrealizować tej transakcji
20 maj 2024
Profesjonalna obsługa w salonie Warszawa Batorego. Fachowa pomoc przy wyborze plecaka. Szybka obsługa i realizacja przy zakupie odzieży polarowej. Dla mnie 10/10. Polecam
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
21 maj 2024
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasza obsługa w salonie spełniła Pana oczekiwania oraz że jest Pan zadowolony z naszego sklepu. Liczymy na kolejne odwiedziny! : )
6 sty 2024

Ogólnie w porządku

Nastąpiła pomyłka w wydaniu produktu ale po upomnieniu wszystko się sprostowało, zamówienie w porządku, duży wybór produktów, dobra dostępność, często warte uwagi promocje
4 lut 2024

Cieszę się, że trafiłam na ten sklep!

Kupiłam super plecak w prezencie w najniższej na rynku cenie, dostarczony został następnego dnia (za darmo). Super sklep, bardzo życzliwi doradcy, łatwo się skontaktować.