8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Ekspresowa realizacja zamowienia. Tak dokladny opis i rozmiarowka, ze mozna kipic w ciemno - wszystko sie zgadza ! To moje kolejne zakupy w 8a i z pewnoscia nie ostatnie

Super szybka wysyłka, atrakcyjna cena

Szybko, sprawnie i bez problemów - dziś zamówione, jutro dostarczone. I co najważniejsze, w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam! Aaa, zapomniałbym, bardzo miła infolinia!
Wspaniała obsługa w sklepie stacjonarnym w Warszawie ul. Batorego. Profesjonaliści, bardzo sympatyczni i mają anielską cierpliwość :) dziękuję i pozdrawiam, Monika
nadmierna skromność! Wszystko bardzo sympatycznie, zwłaszcza kontakt z Waszą firmą: pełna informacja, sympatyczna treść, no i błyskawiczna dostawa, naprawdę dziękuję!
27 sty 2024

Dziękuję Super Ekipie😀

Dziękuję za Super EKIPĘ która potrafi profesjonalnie doradzić, nawet największemu amatorowi. Wesprze-dobrym słowem przed przed wielką wyprawą z Żoną 🫣 Dziękuję 🤩
Polecam bluzę polarową Houdini mono air jacket. Jest estetycznie wykonana, o ciekawej szorstkiej strukturze materiału, z wysokim kołnierzem, o optymalnej grubości
AF
Aurelia F.
Dąbrowa Górnicza
17 mar 2024
Buty lekkie, rozmiarówka trochę zaniżona .zazwyczaj biorę nr 40,tutaj wzięłam 41 był ok .zakładając że to buty w góry więc kilka milimetrów nadmiaru się przydaje

Towwar super jakościowo

Torwar super jakościowo. Jedną gwiazdka mniej za to, że słabe jest to, że jak zwraca się towar to trzeba za ten zwrot zapłacić i nie można “wrzucić” do paczkomatu
IF
Iwka F.
Miłków
26 lis 2023
Zamawiam z tego sklepu od dawna.Nigdy nie było problemu ze zwrotem lub zakupem.Paczki są starannie zapakowane,przesyłki przychodzą na drugi dzień.Gorąco polecam!
15 paź 2023

Dane dotyczące rozmiarów lakoniczne.

Brakuje mi zdecydowanie większej ilości danych rozmiarowych. Długość rekawa i obwód w talii to zdecydowanie za mało. Istotny parametr, to jak kurtka jest długa.
Profesjonalna i godna zaufania firma. Od lat kupuję tu sprzęt i ubrania i zawsze jestem bardzo zadowolona z obsługi, jakości i szybkości realizacji zamówienia.
Wszystko spoko, sandałki kupuję 2 raz te same bo naprawdę się sprawdziły. Czołówka na rezerwę za taką cene rewelacja. W ogóle wszystko super, obsługa itd.
9 mar 2024
sympatyczna obsługa w sklepie stacjonarnym, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na stawiane pytania związane z użytkowaniem butelki.
18 lut 2024
Jak zwykle bardzo szybka i sprawna obsługa i dostawa. Szkoda, że nie ma możliwości wymiany towaru, tylko jest jego zwrot i konieczność ponownego zakupu.
9 mar 2024

Szybkie działanie

Podoba mi się szybkie działanie ze strony sklepu jeżeli chodzi o przesyłanie zamówienia oraz o bardzo szybki zwrot pieniędzy za zwrócone zamowienie.
15 paź 2023
Ekspresowa wysyłka, solidnie zapakowana przesyłka. Informacja na każdym etapie zamówienia. Wszystko zgodnie z opisem. Sklep godny polecenia na 1000%
WC
Wojciech C.
Piekary Śląskie
6 kwi 2024

Zamówienie zostało dostarczone do sklepu następnego dnia po zamówieniu. Był to mój pierwszy zakup w sklepie ale na pewno nie ostatni. Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa. :)
IS
Iwo S.
Kattowitz
Szeroki wybór towarów, fajne ceny i naprawdę błyskawiczna wysyłka; zwrot trwał trochę dłużej, ale w okresie świąteczno-noworocznym to raczej norma.
Nieprawdopodobnie szeroka oferta. Świetna strona internetowa z dużą ilością zdjęć i szczegółowymi opisami proponowanych produktów. BRAWO !!!!!!!!!
Dobry kontakt i szybka wysyłka. Nie znalazłem tylko opcji dodania produktów do istniejącego zamówienia - musiałem dwa razy opłacić koszt wysyłki.