8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

IS
Iwo S.
Kattowitz
Szeroki wybór towarów, fajne ceny i naprawdę błyskawiczna wysyłka; zwrot trwał trochę dłużej, ale w okresie świąteczno-noworocznym to raczej norma.
Nieprawdopodobnie szeroka oferta. Świetna strona internetowa z dużą ilością zdjęć i szczegółowymi opisami proponowanych produktów. BRAWO !!!!!!!!!
Dobry kontakt i szybka wysyłka. Nie znalazłem tylko opcji dodania produktów do istniejącego zamówienia - musiałem dwa razy opłacić koszt wysyłki.
23 gru 2023
Świetne rękawice. Ciepłe, lekkie. Jeszcze nie sprawdzone w niskich temperaturach. Myślę, że to dobry wybór. Bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę.
1 maj 2024
Obsługa super profesjonalna i pomocna. Sklep przyjazny . Co do zakupów przez internet przydała by się baza paragonów opłaconych przy odbiorze.
Zakupy w 8a polecam bardzo. Zamówiony towar jest zawsze zgodny z opisem, szybka dostawa. Bardzo lubię ten sklep, takiego asortymentu nie ma nikt.
Super sklep,bardzo wysoka jakość produktów.Jedyny minus to brak przesyłek zwrotnych, ale biorąc po uwagę asortyment i tak należy się 5 gwiazdek.
Zakupy w 8a.pl to super przyjemność. Nawet w takim gorącym czasie ekspresowa dostawa, bez problemu wszystko dostarczone. Polecam zakupy w 100%
31 maj 2024

Pozytywny sklep

Mają bardzo duży wybór marek większy niż Skalnik. Super,że jest sklep we Wrocławiu do którego można zamówić rzeczy z ich strony internetowej.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
31 maj 2024
Dziękujemy za ocenę i sympatyczny komentarz! : )
UT
Ula T.
Legnica

Profesjonalna proces zakupowy

Dostawa na drugi dzień od zamówienia. Szybki kontakt z bok. Towary wysokiej jakości i duży wybór. Jedyna wada to zwrot na koszt kupującego.
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem. Możliwość zapłaty za pobraniem, niska cena takiej transakcji. Polecam ten sklep.
Jak zawsze bardzo szybka dostawa. Kurtka bardzo dobrej jakości, lekka, ciepła i kompresyjna co miało dla mnie szczególne znaczenie. Polecam
JŚ
Bardzo szybka wysyłka i ekologiczne pakowanie produktów z jak najmniejszą ilością plastiku. To się chwali! Wrócę do tego sklepu nie raz :)
Jak zawsze idealnie! Bardzo szybka realizacja zamówienia. W porównaniu do innych sklepów internetowych wyjątkowo dokładne opisy towarów.
1 sty 2024
Mam wrazenie, ze chyba nic. Korzystam ze sklepu od kilku lat, zawsze szybka realizacja, produkty dokladnie opisane, bezproblemowy zwrot.
TS
Tomasz S.
Józefosław
13 sty 2024
Jak zwykle realizacja zamówienia na najwyższym poziomie! Super szybko i sprawnie, nie wspominając o samych produktach - pierwsza klasa!
30 paź 2023
Bardzo dobry solidny sklep:) Możliwość zamówienia kilku rozmiarów bez focha na buzi ze się nie kupiło 😃 od niedawna mój ulubiony sklep
JL
Jerzy L.
Olsztyn
5 maj 2024

Koszula trekingowa

Kupując rzeczy, które mają służyć długie lata, warto się zastanowić i wybrać jakościowy produkt. Tym sposobem produkuję mniej śmieci.
KB
Krystyna B.
2 maj 2024
Jeden z niewielu sklepów gdzie można towar zamówić i obejrzeć oraz przymierzyć przed decyzją o zakupie. Jestem od lat wierną klientką.
Strona www mogła by chodzić trochę szybciej i nie jest to kwestia łącza. Reszta bez uwag jest sprawnie i szybko z dostawą i pakowaniem