8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Strona www mogła by chodzić trochę szybciej i nie jest to kwestia łącza. Reszta bez uwag jest sprawnie i szybko z dostawą i pakowaniem
Towar zawsze wysyłany w 24 godziny. Bardzo dobre ceny i szeroki wybór. Najlepsze marki słynące z doskonałej jakości i funkcjonalności.
Błyskawiczna dostawa, jeszcze się z tak szybką realizacją nie spotkałam. Gratuluję. Produkty zgodne z opisem i bardzo dobrej jakości.
23 kwi 2024

śpiwór Varta 3s

Zamówiony śpiwór przyszedł błyskawicznie. Opis na stronie rzeczowy. Dopiero w terenie okaże się czy rzeczywiście jest trzy sezonowy.
Witam serdecznie. Dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Zamówienie złożone w dniu wczorajszym, dziś mam u siebie. Pozdrawiam.
18 sty 2024

Znakomita .

Znakomita , fachowa obsługa . Szybka realizacja zamówienia . Możliwość weryfikacji ceny . Kultura i wysoki stopień responsywności .
22 gru 2023
Szybkosc dostawy rewelacja. Jedyne co bym zmienila to moze sposob pakowania - paczka przyszla z dziura jednak towar przyszedl caly

zakupy

intuicyjny proces zakupów , możliwość zamówienia towaru do sklepu bez płacenia, dokonanie płatności po obejrzeniu towaru w sklepie
16 gru 2023
Możliwość przymierzenia super. Limit ilości odzieży mógłby być jednak nieco większy. Niemniej to bardzo wygodny sposób na zakupy.
Poprawiać nic nie trzeba. Wystarczy trzymać ten poziom. Towar zgodny z zamówieniem, zapakowany jak należy, dostawa błyskawiczna
10 mar 2024
Wszystko idealnie, czas realizacji, pakowanie i powiadomienia na jakim etapie jest zamówienie. Inni powinni się uczyć od 8a.pl
1 sty 2024
Dziękuję za bardzo szybką dostawę i pierwszej jakości produkt. Życzę sobie i wam w 2024 nadal miłej i efektywniej współpracy.
9 gru 2023
Dobry opis produktu wraz z tabelą rozmiarów umożliwiającą precyzyjne dobranie rozmiaru. Szybka realizacja zamówienia. Rabat :)
23 maj 2024
Dobra i szybka obsługa. Bieżącą aktualizacja danych o zamówieniu.vswietny asortyment sklepu plus kpetentny zespół stacjonarny
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
23 maj 2024
Dziękujemy za opinię i wybór naszego sklepu! To dla nas ogromna satysfakcja słyszeć, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie spotkać się z Panią w naszym sklepie!: )
9 mar 2024

Pozytywnie!

Pozytywnie zaskoczyła mnie bardzo szybka realizacja zamówienia. Przesyłka dobrze zabezpieczona, kijki dotarły nie uszkodzone.
Rękawiczki które zakupiłam są fantastyczne. Świetnie leżą na dłoniach, dobrze wykonane i można w nich obsługiwać tel. Polecam
Obsługa w sklepie, same buty wszystko super. Butów nie kupiłem bo były za duże ale żal mi było wychodzić ze sklepu bez nich.
2 lis 2023
Wysyłka ekspresowo bardzo polecam ta firmę. Oczywiście towar jak najbardziej spełnia moje oczekiwania i jest super Kutka.
Szybka i sprawna dostawa , może kolor ze zdjęcia i wyrwali inny ale tak bywa , kurtka ok znam je i kupuje od lat . Polecam
Zamówienia szybko docierają do sklepów stacjonarnych. Świetna obsługa, bardzo pomocna. Co do jakości towaru również na plus