8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

11 lis 2023
Jestem pozytywnie zaskoczony obsługą i expresową dostawą. Wszystko szybko i zgodnie z opisem. Produkty z najwyższej półki.
16 paź 2023
To nie pierwsze moje zakupy w 8a.pl. Bardzo szybka realizacja zamówienia i w pełni profesjonalna obsługa klienta. Polecam!
14 paź 2023
produkty zgodne z opisem szybka realizacja, pełna satysfakcja polecam nie mój pierwszy zakup w tym sklepie i trzyma poziom
24 maj 2024
Szybka rezerwacja i dobry kontakt, firma dzwoni ale równie szybko odpisują na email z czego się cieszę. Dbają o klienta 👍
24 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Takie słowa są dla nas ogromną motywacją. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie! : )
Jak zwykle błyskawicznie i absolutnie bezproblemowo 🤌 kijki oczywiście (ten konkretny model) w najlepszej cenie w necie.
JD
Jan D.
Berlin
19 maj 2024
Firma 8a.pl jest godna polecenia. Jakosc towaru i przesylki na najwyzszym poziomie - nic nie zmieniac, jest naprawde OK.
20 maj 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jakość naszych produktów i usług spełnia Pana oczekiwania. Takie opinie są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy na kolejne zakupy, zrobimy co w naszej mocy aby nadal trzymać wysoki - lub wyższy - standard! : )
Bardzo szybka realizacja zamówienia jak i zwrotu. Bardzo dobre promocje i towar najlepszej klasy. Gorąco polecam sklep.
16 sty 2024
Szybka realizacja nawet w weekend pracują :) często kupuję i przyznam, że trochę irytują mnie opłaty za zwrot towaru ;)
Bardzo szybka realizacja zamówienia; zrobiłem częściowy zwrot i równie szybko otrzymałem zwrot pieniędzy. Polecam sklep.
Naprawdę bardzo duży wybór produktów. Istny "górski raj" 😀. Szybka realizacja zamówienia i wysyłka zakupionych towarów.
11 paź 2023
to nie pierwszy zakup w tym sklepie i pewnie nie ostatni i jak zawsze bez najmniejszego problemu szubko sprawnie polecam
30 kwi 2024

Expresowa realizacja

Dokonywania zakupów w sklepie 8a to czysta przyjemność, rozmiary podane idealnie i niesamowicie szybka dostawa. Super!
Bardzo szybka dostawa 2 dni. Produkt wysokiej jakości. Produkt odpowiada opisowi na stronie. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania! Dziękujemy pozytywną opinię.
7 sty 2024
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony szybkością wykonania zamówienia jak i obsługa w sklepie która wie po co tam jest😉👍
DŁ
Dorota Ł.
Częstochowa
17 gru 2023
Szybka, sprawna realizacja zamówienia, możliwość zwrotu w przypadku nie spełnienia oczekiwań przez zamówiony produkt.
Bardzo duży asortyment, sprawna obsługa, bardzo dobra cena. Polecam sklep internetowy, ale również salony w Warszawie.
Sprawna obsługa i szybka dostawa. Duży wybór asortymentu najwyższej jakości. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.
Szeroki wybór artykułów w dobrej cenie, do tego towar wysyłany i dostarczony szybko i bezproblemowo polecam wszystkim
RW
24 lut 2024
Moje zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Produkt był dobrej jakości i zgodny z opisem. Polecam ten sklep.
Polecam bluza przepiękna kolorowa ,bardzo kobieca Przykuwa wzrok Idealna dla kobiet które lubią się czuć kobieco 😉