8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

RW
24 lut 2024
Moje zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Produkt był dobrej jakości i zgodny z opisem. Polecam ten sklep.
Polecam bluza przepiękna kolorowa ,bardzo kobieca Przykuwa wzrok Idealna dla kobiet które lubią się czuć kobieco 😉
Bardzo szybka wysyłka, opis produktu na najwyższym poziomie. Rozmiarówka nie odbiega od norm. Polecam sklep w 100 %
PS
Przemek S.
Bolesławiec
14 paź 2023
Ciepła bluza od Salewy. Fajna jakość wykonania i efektowny kolor.Na Bieszczady teraz jako druga warstwa jak znalazł.
24 kwi 2024
Mogłam zamówić kilka rozmiarów tego butów ze sklepu internetowego do stacjonarnego i przymierzyć je i przetestować.
3 lut 2024

Wszystko mi się podobało

Podobała mi szybkość realizacji zamówienia. No a specjalistyczne doradztwo przy przymiarce butów to klasa światowa.
MJ
Marek J.
Nowy Dwór Mazowiecki
28 lis 2023
Łatwa nawigacja na stronie, jednak brakowało rozmiarówki dla butów Tecnica, więc kupiłem rozmiar trochę na wyczucie
WB
Wojtek B.
Kamienna Góra
11 paź 2023
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, jak zawsze, doskonała obsługa klienta, szeroka oferta. Fantastyczny sklep!!!
Dobry pomysł z możliwością sprowadzenia do sklepu i przymierzenia. Jako klient trudny do obucia - bardzo doceniam.
Szybka i sprawna realizacja zamówienia oraz pracujący w 8a ludzie z pasją, dzięki którym zakupy były bardzo udane!
12 gru 2023

Bluza bardzo ładna, rozmierz zgodny z danymi na stronie, bardzo szybka realizacja zamówienia. Dzięki i pozdrawiam
28 lis 2023
Pracownic sklepu bardzo kompetentni, zwłaszcza koleś od butów. Było dużo klientów i dwie przebieralnie to mało.
5 paź 2023
Wszystko super! Szeroki wybór produktów, konkurencyjne ceny, ekspresowa przesyłka, profesjonalna obsługa. Polecam!
25 kwi 2024
Polecam wszystkim zakupy, błyskawiczna przesyłka w następnym dniu, towar pierwsza klasa ładnie zapakowany. Wrócę
6 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia, przesyłka dotarła zgodnie z informacją sklepu i oczywiście cena najlepsza na rynku
28 lis 2023
Szybką informacja zwrotną o zamówieniu. Przy dostawie do sklepu masz możliwość przymiarki bez konieczności kupna.
2 maj 2024
Ekspresowa dostawa. Póki co zamówione kije trekkingowe sprawdzają się dobrze. Sklep rzetelny i godny polecenia.
Bardzo szybka dostawa. Od wielu lat kupuje w 8a.pl i nigdy nie było żadnych problemów z zamówieniem czy wymianą.
10 sty 2024
Lubię robić zakupy w waszym sklepie, bo macie duży wybór, łatwą nawigację na stronie i dobrą politykę zwrotów.
9 mar 2024
Swietna obsługa, merytorycznie i sympatycznie, pomoc Pani w doborze butów, kolejny raz bardzo duża i sprawcza.