Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1187)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

21 wrz 2024
28 sie 2024

SZCZERZE POLECAMY!!!

5 wrz 2024
Karma jest genialna! Praktycznie zawsze kot zostawiał resztki innych karm w misce bądź nie ruszał karmy wcale. Tą karmę zjada do końca i wylizuje miseczkę. Jesteśmy mega zadowoleni i na pewno wrócimy. Przesyłka ekspresowa. Nie doszukałam się żadnych minusów

Super sklep i produkty

Zakupów dokonuje się szybko i przyjemnie. Szkoda tylko, że nie ma możliwości płatności kartą :( Sosiki Churu, które kupiłam są rewelacyjne. Koty wręcz "rzucają się" na nie, uwielbiają je. Dodatkowo, dodawanie do sosiku rozkruszonej tabletki, stało się idealnym rozwiązaniem podawania leku, kot nie wyczuwa gorzkiego smaku lekarstwa !!! Super !!!!
6 wrz 2024
To moje kolejne zamówienie i wszystko wskazuje na to, że zostanę tu na stałe. Skład karmy jest super, ładnie pachnie, co się rzadko zdarza. Moja kotka ją uwielbia a jest bardzo wybredna 😀 a prezenty w każdym zamówieniu to urocza sprawa!
6 wrz 2024

Opinia

Jestem bardzo zadowolona z szybkości realizacji zamówienia i bardzo dobrze opakowanego towaru. Niestety pogoda nie sprzyja wiarygodnemu testowaniu preferencji smakowych mojego Kotka. Raz zjada błyskawicznie, innym razem nie 😏
11 wrz 2024
Zakupy w tym sklepie to strzał w 10! Wysokiej jakości karma w przyzwoitej cenie, szybka realizacja zamówienia, świetnie zapakowana przesyłka, a do tego prezent dla właściciela i dla kotów co było miłym zaskoczeniem. Polecam!
7 wrz 2024
Karma wyglądała pysznie i pięknie pachniała ale moja wybredna kicia niestety nie chciała jej jeść ale kicia mojego taty, która sobie biega po podwórku zajadała aż jej się uszy trzęsły :)
4 wrz 2024
Solidnie i błyskawicznie. Cieszę się, że znalazłam karmę o dobrym składzie, którą akceptuje nasza wybredna kicia. Wygodne tekturowe pudełka ułatwiają przechowywanie saszetek w porządku.
7 wrz 2024
Karma dla mojego Maćka jest extra. On jest cukrzykiem więc karma bez zboża jest akurat dla niego, a niestety niełatwo ją dostać. Cieszę się, że na Was trafiłam. Serdecznie pozdrawiam
19 sie 2024
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie a kociaki się zajadaja szczególnie tymi sosikami z tubki bo nigdzie nie mogłam takich znaleźć 😃 Na pewno będę tu wracać na zakupy 🙋‍♀️
1 wrz 2024
Obsługa szybka i sprawna. Ocenę produktu zostawiam kotkom - obie jedzą ze smakiem, a są dość wybredne. Miły akcent. - dołączony koci gadżecik.
27 sie 2024
Świetna obsługa z bardzo empatycznym podejściem do klienta. To się teraz rzadko zdarza. Polecam Karma dobrej jakości i smakuje niejadkowi
11 wrz 2024
Szybciutka wysylka, super gratisy. Jestem zadowolony. Cena/jakośc idealna. Przydało by sie dostac raz na jakis czas jakis kod rabatowy :)