Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1187)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

15 cze 2024
Kitku testuje nowości, mam nadzieję że jej posmakuje tak jak Wasze saszety👌 prezencik jak zawsze super👌👌

Kot jest zadowolony :)

Szybka wysyłka, bdb kontakt. Mojej wybrednej pannicy wszystko smakuje, a to rzadkość. Polecam!

kitki zadowolone

dobra karma kitki zadowolone. dostawa błyskawiczna brakuje mi tylko strefy stałego klienta
4 cze 2024
Szybka dostawa, staranne opakowanie, ulubione saszetki w środku i super zabawka dla kotów.
14 cze 2024
Karma smakuje kotu niesamowicie..Cudny prezent. Dziękujemy polecam wszystkim Kociarzom
3 cze 2024
Bardzo dobrej jakości przysmaki dla kotków 😊polecam i dziękuje za niespodzianki dla Maćka
9 cze 2024
Wszystko ok, szybka dostawa a moje kocury dostaly po drobnym niespodziewanym prezencie
17 cze 2024
Starannie zapakowana przesyłka w przepięknej formie prezentowej,szybka wysyłka :)
13 cze 2024
Zamówienie szybo zostało zrealizowane, nie było żadnych problemów z zamówieniem
15 cze 2024
Szybka wysyłka, super jakość produktu, miły prezent dla kotów, jak i dla nas :)
14 cze 2024
Dostawa expressem, informacje na bieżąco i prezenciki dla sierściuchów, super.
17 cze 2024
Jak zwykle wszystko super. Karma bardzo smakuje mojej Mercedes . Polecam
14 cze 2024
Trochę grubsze kawałki mięsne bo kot ma problem żeby złapać i pogryźć.
18 cze 2024
Super , karma i smaczki dobrej jakości same kotełki potwierdzają.

karma smakuje moim kotom

karma bardzo smakuje moim kotom a dołączona zabawka była urocza
12 cze 2024
Suche mięsko bardzo przypadło do gustu moim kotom. Dziękujemy
9 cze 2024
Szybka realizacja zamówienia. Towar bardzo dobrej jakości.
6 cze 2024

Polecam :)

Bezproblemowy kontakt, szybka realizacja i zajadający kot:)
13 cze 2024
Szybka wysyłka, dobre produkty i gratisy. Świetny kontakt😁
9 cze 2024
Fajnie było by, gdyby karma z samego drobiu była dostępna