potockaperfumery.pl- Logo - Opinie

potockaperfumery.pl

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

27 sie 2024
Dobry wybór perfum niszowych, zniżka dla widzów kanału na YT, do zamówienia dołączona kartka, odręcznie podpisana, próbki zapachów są w estetycznych szklanych atomizerach. Perfumeria mogłaby reagować na oznaczenia na Instagramie, taka luźna sugestia.

28 sie 2024
Dałabym więcej ale otrzymałam inne pudełko z próbkami niż zamawiam 13 szt. próbek przysłano 12 i nie ma w nim tego zapachu na którym mi zależało. Trwałość zapachów oceniam na 2,5 jako średnią. Kontakt na 5.

Opinie nt. sklepu potockaperfumery.pl

22 lip 2024
20 lip 2024
20 lip 2024
15 lip 2024
W perfumerii można znaleźć próbki zapachowych perełek. Dokładny opis, wręcz poetycki, zawarty przy każdym zapachu pomaga nam się przenieść w cudowny świat i poznać zapach jeszcze przed zakupem.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak piękną opinię! Cieszymy się, że nasze opisy zapachów pomagają Ci przenieść się w cudowny świat perfum. To dla nas ogromna radość, że możemy dzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że wkrótce znów znajdziesz u nas coś, co Cię zachwyci. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
1 lip 2024
Szybka wysyłka, dzięki za opisy zapachów i bloterki,Kalotinis citrus świetny.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniasz szybką wysyłkę oraz dołączone opisy zapachów i bloterki. To rzeczywiście wyjątkowy zapach i miło nam słyszeć, że przypadł Ci do gustu. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu i życzymy wielu kolejnych wspaniałych zapachowych odkryć. Pozdrawiamy serdecznie, Justyna i Dawid
15 lip 2024
Asortyment i podejście do klienta na najwyższym poziomie!
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię! Cieszymy się, że nasz asortyment oraz podejście do klienta spełniły Twoje oczekiwania. Twoje zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Serdecznie zapraszamy ponownie do naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Justyna i Dawid
18 lip 2024
Wszystko w porządku, polecam!
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że wszystko było ok i że możemy liczyć na Twoje polecenie. Zapraszamy ponownie w przyszłości! Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
18 lip 2024
Polecam :-)
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za krótką, ale jakże miłą rekomendację! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i usług. Zapraszamy ponownie, gdy tylko będziesz miała ochotę na nowe zapachowe odkrycia. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
17 lip 2024
12 lip 2024