sklep.zolta.pl

Opinie (3034) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3034)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

AB
Anita B.
Chrzanów
27 maj 2024
Deska na sery i wędliny Produkt bardzo fajny, niezłej jakości. Kupiony na prezent - podobał się. Jedyne moje zastrzeżenie to nie oznakowanie paczki "uwaga szkło". Towar dotarł uszkodzony (jedna miseczka była rozbita). Sprawa reklamacji szybko rozwiązana zwrotem pieniędzy na konto. Zatem to na PLUS. Jednak biorąc pod uwagę, że był to prezent musiałam na szybko kupić nowe miseczki.
18 cze 2024
Zamówiona przesyłka przyszła bardzo szybko.Towar jest zgodny z opisana oferta.Dziala niszczarka bez zarzutu .Dla mnie najważniejsze że mogłam zapłacić przy odbiorze . Mąż bardzo zadowolony, bo wreszcie kie zalegają ,,stare papiery,,. Wszystkim gorąco polecam SKLEP .
7 cze 2024
Szybka przesyłka powinna być szybka bez względu na dzień tygodnia. W przeciwnym razie to okno powinno być nieaktywne od piątku do niedzieli włącznie. Towar zamówiłam w piątek, a "szybką przesyłką" opłaconą dodatkowo otrzymałam we wtorek po południu.
15 cze 2024
Hamak duży,wygląda na solidny,szkoda,że brak możliwości podwieszenia wyżej,jak dla mnie trochę nisko,blisko nad ziemią,poprzednio miałam bez stelaża i mogłam zawiesić między drzewami na wyższej,bardziej komfortowej dla mnie wysokości
21 cze 2024

Stół do ping ponga

Bardzo fajny stół. Stabilny i solidnie wykonany za taką cenę tym bardziej jestem mile zaskoczony. Szybko można go złożyć. Teraz tylko grać i grać:)
1 cze 2024
Polecam sprzedawcę i oferowane produkty.Szybka wysyłka dobrze zabezpieczona.Zamówiona podkładka pod fotel dokładnie taka jak w opisie.
25 maj 2024
Podoba mi się szybkość w realizacji zamówienia. Wspaniała komunikacja na każdym etapie procesu sprzedaży. Polecam tę firmę wszystkim.
17 cze 2024

kluczyk

Dzień dobry, wózek jest OK. ale szkoda, że nie było kluczyka do montażu - taki mały drobiazg. Dobrego dnia Maria Rosiak
MK
Marzena K.
Krzeszowice
4 cze 2024
Szybkość transakcji, dobra cena, towar złożony (kiedyś miałam leżak z daszkiem; musiałam sobie go sama skręcić).