Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (1838) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3406)

6 sie 2024
Generalnie jestem zadowolony ale macie kiepski mechanizm wyszukiwania. Po wpisaniu składnika nie działa po nazwie też czasem nie (musi być bardzo precyzyjna). Dostawa była powolną paczką skompletowaną dopiero na drugi dzień. Waszą konkurencją jest sprawniejsza w tej kwestii. System promocji olimp premium jest upierdliwy i nie wszystkie produkty z dostępnych można wymienić za punkty. Punky powinny się same naliczać po zakupach w waszym sklepie. Suplementy spoko nawet bardzo ale obsługa i pomysł na sklep jeszcze wymaga uwagi. Powodzenia

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

23 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię.
23 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię.
30 lip 2024
Kpina , totalna kpina Firma z tak dużym kapitalem i rozpoznawalnością przysyła pudelko wyciągnięte z gardła...... ze zmiażdzoną zawartością....Nie wiem jak bym musial być wkurwiony żeby tak skopać przesylkę..Porażka..Pierwszy i ostatni raz. Zdecydowanie nie polecam
31 lip 2024
Dziękujemy za opinie. Przepraszamy najmocniej za zaistniałą sytuację. Każdemu kupującemu przysługuje prawo do reklamacji, zachęcamy aby skorzystał Pan z tej opcji i zareklamował przesyłkę podmiotowi odpowiedzialnemu za jej doręczenie czyli firmie kurierskiej. Oczywiście niezwłocznie przekazaliśmy stosowną skargę do naszego opiekuna.
18 sie 2024
Złożyłem zamówienie 13 sierpnia. Towar jeszcze do mnie nie dotarł a już chcą by im wystawić opinię. Porażka. Tego samego dnia zamówiłem pozostałe suple z SFD i pomimo długiego weekendu mam swój izolat białka.
20 sie 2024
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu i napisaliśmy wiadomość prywatną w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
6 sie 2024
Brak jakichkolwiek gadżetów a kupony do innych sklepów to tragedia. Kupuję już któryś raz z rzędu i zawsze liczę "a może coś Właścicielom, Wladzom się odmieniło i zachęca do kupowania dalej"
8 sie 2024
Dziękujemy za opinię. Proces kompletacji zamówień w naszej firmie jest w pełni zautomatyzowany, paczki kompletowane są za pomocą automatów pakujących. Bardzo prosimy w kolejnej transakcji napisać w komentarzu prośbę o gratisy a zostaną one dołączone do zamówienia. Pozdrawiamy
24 lip 2024
Nie polecam, zamówienie przez internet i przesyłka to jakieś kpiny. Zostałem poinformowany o uszkodzeniu przesyłki i anylowaniu paczki i mam czekać na uznanie reklamacji.
30 lip 2024
Przepraszamy najmocniej za wszelkie niedogodności. Niestety proces reklamacji podczas zakupów przez internet tak wygląda. Przesyłka została uszkodzona przez przewoźnika podczas transportu. Na skrzynkę mailową klient otrzymał kod rabatowy oraz gratisy w ramach rekompensaty.
29 lip 2024
Zbrylony ISO Plus. Zakupiony w sklepie stacjonarnym. Prawdopodobnie źle magazynowany. Jakość na najniższym poziomie.
9 sie 2024
Może po prostu nie wysyłajcie prośby o opinię, gdy ciągle czekam na odżywkę, a już minął tydzień od zamówienia.
13 sie 2024
Dzień dobry, przepraszamy najmocniej za wszelkie niedogodności jakie spotkały Pana podczas zakupów w naszym sklepie. W ramach rekompensaty przesyłaliśmy kod rabatowy na kolejne zakupy. Dodatkowo przy składaniu zamówienia prosimy o dodanie notatki przypominającej zaistniałe problemy a dorzucimy do paczki gratisy oraz gadżety od firmy. Serdecznie zapraszamy.

Brak rabatu

Dostalem kupon rabatowy , wpisałem go w odpowiednie miejsce a rabat się nie naliczył
8 sie 2024
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu, w przypadku problemów z zamówieniem prosi o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Krytyka

Wg. testu zawiera metale ciężkie. Nie zamówię ponownie i nie spożyję tego produktu
30 lip 2024
Informujemy, że produkt spełnia wymagania Rozporządzenia KOMISJI (UE) 2023/915 w sprawie najwyższych dopuszczalnych poziomów niektórych zanieczyszczeń w żywności. Załącznik I pkt. 3 Metale i inne pierwiastki, w którym zostały określone najwyższe dopuszczalne poziomy (mg/kg) w tym poziomy dla suplementów diety.
18 sie 2024
1 za to pierdolone natręctwo. Ile kurwa można nękać kogoś badając o ocenę.
Cena lepsze ceny są w kfd kreatyna tam 27zł białko 45zł wpc 80
14 sie 2024
czas wysyłki i komplementowania paczki to jakiś dramat.
11 sie 2024
Termin przydatności do spożycia to około 2 miesiące
13 sie 2024
Dziękujemy za opinię, termin przydatności był podany na karcie produktu, stąd też niższa cena produktu. Zapraszamy ponownie.
Długi czas oczekiwania
30 lip 2024
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy najmocniej, iż czas dostawy nie spełnił Pana oczekiwań jednak aktualnie tego procesu nie jesteśmy w stanie przyspieszyć w związku z czym w informacji o dostawie podajemy czas w jakim wyślemy do Państwa towar tak aby klient nie poczuł się oszukany.
5 sie 2024
Białko słabej jakości