Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (1838) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3406)

6 sie 2024
Generalnie jestem zadowolony ale macie kiepski mechanizm wyszukiwania. Po wpisaniu składnika nie działa po nazwie też czasem nie (musi być bardzo precyzyjna). Dostawa była powolną paczką skompletowaną dopiero na drugi dzień. Waszą konkurencją jest sprawniejsza w tej kwestii. System promocji olimp premium jest upierdliwy i nie wszystkie produkty z dostępnych można wymienić za punkty. Punky powinny się same naliczać po zakupach w waszym sklepie. Suplementy spoko nawet bardzo ale obsługa i pomysł na sklep jeszcze wymaga uwagi. Powodzenia

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

10 sie 2024
20 sie 2024
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu i napisaliśmy wiadomość prywatną w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
5 sie 2024
7 sie 2024
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu i napisaliśmy wiadomość prywatną. Prosimy o sprawdzenie skrzynki odbiorczej.
4 sie 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu, w przypadku problemów z zamówieniem prosi o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.
19 lip 2024
Białko jest dobre w smaku i wysokiej jakość niestety bardzo mnie boli że nie ważne ile je mieszam za każdym razem zostają mi gródki
23 lip 2024
Marka OLIMP zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług i produktów dla naszych klientów.
19 lip 2024
jest OK, chociaż przy tak dużym zamówieniu faajnie było by dostać jakąś extra zniżkę / rabat. zamówienie na ponad 800 PLN.
23 lip 2024
Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do korzystania z kodów rabatowych obniżających wartość koszyka. Jeśli nie posiadasz kodu, zapytaj na czacie.
DL
DANIEL L.
Świlcza
18 lip 2024
Produkty które kupiłem spełniają moje oczekiwania. Kupowałem wcześniej w sklepie stacjonarnym. Więc jestem zadowolony.
23 lip 2024
Firma OLIMP zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług i produktów dla naszych klientów, dlatego bardzo doceniamy Państwa rekomendację.
15 lip 2024
Collagen ananasowy bardzo dobry w smaku. Stosuje kilka dni wiec działania jeszcze nie ocenię. Szybka wysyłka.
16 lip 2024
Dziękujemy za Twój wspaniały komentarz! Twój entuzjazm jest dla nas bardzo motywujący.
15 lip 2024
Bardzo wyrazisty smak, znakomita konsystencja, nie za słodkie, duża zawartość białka, dobra przyswajalność
16 lip 2024
Twój pozytywny komentarz jest dla nas wielką motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług.
19 lip 2024
Polecam zawsze szybko realizowane zamówienia i szybka dostawa. Super obsługa wwzystko pracuje sprawnie
19 lip 2024

Dobre białka, ale turbo słodkie

Chciałbym żeby zaprzestano dodawanie substancji słodzących do białek, są one turbo słodkie i niedobre.
23 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa!
18 lip 2024
Olimp jest bezkonkurencyjny tu nie trzeba nic więcej dodawać!
23 lip 2024
Dziękujemy za Wasz komentarz! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych usług i że zawsze do nas wracacie.
15 lip 2024
Super dostępność produktów ale obecna cena jest z kosmosu
16 lip 2024
Niezmiernie nam miło, że jesteście zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Korzystajcie z kodów rabatowych aby obniżyć wartość koszyka a cena w naszym sklepie na pewno będzie konkurencyjna.
25 cze 2024
Zamówione suplementy spełniają moje oczekiwania
27 cze 2024
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię . Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie.
WP
18 lip 2024
Wszystko ekspresowo i jak należy, polecam.
23 lip 2024
Dziękujemy za Waszą pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z zakupów u nas.
24 cze 2024
szybka i solidna realizacja zamówienia
27 cze 2024
Dziękujemy. Jesteśmy zadowoleni, że szybka wysyłka i jakość produktów spełniły Twoje oczekiwania.
Dobre odżywki. Szybka dostawa
16 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację naszej firmy.
15 lip 2024
Miła obsługa i spory wybór.
16 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację naszej firmy.
24 cze 2024
Wszystko ok zgodne z opisem
27 cze 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że byliście zadowoleni z naszych usług.
19 lip 2024
Delivery was on time, thx
23 lip 2024
Thank you for your kind words, and we look forward to serving you and others in the future. Have a great day!
23 cze 2024
Bardzo dobry produkt
27 cze 2024
Dziękujemy za polecenie naszej firmy. Staramy się aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości.