Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (1838) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3406)

6 sie 2024
Generalnie jestem zadowolony ale macie kiepski mechanizm wyszukiwania. Po wpisaniu składnika nie działa po nazwie też czasem nie (musi być bardzo precyzyjna). Dostawa była powolną paczką skompletowaną dopiero na drugi dzień. Waszą konkurencją jest sprawniejsza w tej kwestii. System promocji olimp premium jest upierdliwy i nie wszystkie produkty z dostępnych można wymienić za punkty. Punky powinny się same naliczać po zakupach w waszym sklepie. Suplementy spoko nawet bardzo ale obsługa i pomysł na sklep jeszcze wymaga uwagi. Powodzenia

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

21 cze 2024
20 cze 2024
19 lip 2024
23 lip 2024
Dziękujemy za komentarz, przyjrzeliśmy się zgłoszeniu i napisaliśmy wiadomość prywatną. Prosimy o sprawdzenie skrzynki odbiorczej.
19 lip 2024
30 lip 2024
8 lut 2024

Zawsze TOP

Zawsze jest wszystko to czego mi potrzeba w codziennej suplementacji. Ale może warto też zastanowić się nad większym asortymentem zdrowej żywności jak np. Masło orzechowe, jakiś fajny sos do słodkich śniadań. Mimo wszystko zawsze TOP !
16 cze 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia - na plus. Dziwne, że produkty w sklepie on-line są droższe niż można je kupić w sklepach stacjonarnych - przekonałem się o tym przez przypadek, ale różnica w cenie robi swoje... - to na minus.
18 cze 2024
Niezmiernie nam miło, że jesteście zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Korzystajcie z kodów rabatowych aby obniżyć wartość koszyka a cena w naszym sklepie na pewno będzie konkurencyjna.
27 sty 2024

Smak i przyswajalność super.

Odżywka ma zarówno odpowiadający mi smak, jak i przyswajalność. Ogólnie dobrze miesza się z innymi produktami i jest dobrym, sycącym białkiem. Po nim nie mam reakcji alergicznych, choć to bardzo indywidualna kwestia. Polecam
Szybka dostawa wszystko zgodnie z opisem, i naprawdę jestem zaskoczony smakiem białka, ostatni raz kupowałem z Olimp białko 3 lata temu i zrobili naprawdę duży krok do przodu.
Do OLIMP wracam od kilku miesięcy, znalazłam tu doskonale produkty z gwarancją jakości i widocznymi efektami po zażywaniu więc będę co miesiąc tu zamawiać sprawdzone produkty.
27 maj 2024
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że zakupione przez Ciebie produkty spełniły Twoje oczekiwania.
Produkt wysokiej jakości, pozwala zbudować masę mięśniową. Porządnie opakowany, dotarł w szybkim czasie. Kontakt ze sklepem bardzo dobry, byłem informowany na bieżąco.
18 wrz 2024
Wszystko zgodnie z opisem, zamówiony towar dotarł nieuszkodzony w oryginalnym opakowaniu dobrze zabezpieczonym i na czas. Odżywka białkowa b. dobry smak, polecam
20 wrz 2024
Dziękujemy za Wasz pozytywny komentarz i rekomendację.