Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (1838) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3406)

6 sie 2024
Generalnie jestem zadowolony ale macie kiepski mechanizm wyszukiwania. Po wpisaniu składnika nie działa po nazwie też czasem nie (musi być bardzo precyzyjna). Dostawa była powolną paczką skompletowaną dopiero na drugi dzień. Waszą konkurencją jest sprawniejsza w tej kwestii. System promocji olimp premium jest upierdliwy i nie wszystkie produkty z dostępnych można wymienić za punkty. Punky powinny się same naliczać po zakupach w waszym sklepie. Suplementy spoko nawet bardzo ale obsługa i pomysł na sklep jeszcze wymaga uwagi. Powodzenia

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Do OLIMP wracam od kilku miesięcy, znalazłam tu doskonale produkty z gwarancją jakości i widocznymi efektami po zażywaniu więc będę co miesiąc tu zamawiać sprawdzone produkty.
27 maj 2024
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że zakupione przez Ciebie produkty spełniły Twoje oczekiwania.
Produkt wysokiej jakości, pozwala zbudować masę mięśniową. Porządnie opakowany, dotarł w szybkim czasie. Kontakt ze sklepem bardzo dobry, byłem informowany na bieżąco.
18 wrz 2024
Wszystko zgodnie z opisem, zamówiony towar dotarł nieuszkodzony w oryginalnym opakowaniu dobrze zabezpieczonym i na czas. Odżywka białkowa b. dobry smak, polecam
20 wrz 2024
Dziękujemy za Wasz pozytywny komentarz i rekomendację.
31 maj 2024
Forsen forte, poprawia jakość snu. Mam niezapomniane świadome sny, które pamiętam, od czasu stosowania pamiętam więcej niż jeden sen dziennie. Serdecznie polecam
6 cze 2024
Dziękujemy za ocenę 5 na 5 i miłe słowa! Jesteśmy zadowoleni, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania. Twój pozytywny komentarz jest dla nas wielką motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy jeszcze raz za Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję obsłużyć Cię ponownie w przyszłości. Życzymy miłego dnia!
4 lut 2024

Wszystko ok

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to niepotrzebnie duża paczka która oczywiście musiała zostać wypełniona dużą ilością plastikowego wypełnienia.
1 lis 2023
wszystko w porządku! produkt zgodny z opisem, jednak tym razem nie było próbek innych produktów, choć dopisałem notatkę dla obsługi aby dodali kilka
2 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Przepraszamy najmocniej. Prosimy przy kolejnym zamówieniu ponownie zostawić dopisek o próbkach a na pewno postaramy się zrekompensować z nawiązką.
21 sty 2024
Szybka realizacja,towar zgodny z zamówieniem. Porządnie zapakowane. Wszystko na plus. To nie pierwsze ale i nie ostatnie zamówienie :) Polecam.
27 sty 2024
Wysokogatunkowe świetnie łączą się z wodą i mlekiem bardzo dobre w smaku, kiedyś używałem różnych… teraz od kilku lat tylko Olimp 💪🏻🙂👍🏻🇵🇱

Zadowolony

Jestem zadowolony ze sposobu obsługi klienta,szybki kontakt i szybka dostawa. Przy dosyć niskiej wartości towaru wysyłka już gratis
27 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię na temat zakupów. Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie. Zapraszamy do ponownych zakupów i życzymy miłego dnia.
Profesjonalna firma, profesjonalna obsługa i produkty wysokiej jakości. Mój pierwszy zakup na stronie Olimpu i póki co oceniam 5/5.
Brak próbek innych produktów. Brak materiałów o innych produktach lub Materiałów informacyjnych o stosowaniu innych produktów.
8 gru 2023
Plusy: szybka przesyłka, bezpłatna dostawa, dostępność informacji o statusie zamówienia/fazie jego realizacji. Minusów brak.
13 cze 2024

Produkty olimp

Produkty sprawdzone, wysokiej jakości w świetnej cenie. Szybka dostawa i profesjonalna obsługa zamówienia. Gorąco polecam.
14 cze 2024
1 cze 2024

Uwaga

Moja jedyna uwaga to brak uwag. Termin realizacji zamówienia bardzo szybki, a sam towar od Olimp - nie trzeba komentować
6 cze 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych produktów.
7 lut 2024
Utrzymajcie wysoki poziom obsługi bo za pierwszym razem nie miałem częścią doświadczyć go. Teraz było ok. Dziękuję
Szybka i terminowa realizacja zamówienia. Otrzymany produkty są w oryginalnym opakowaniu i zgodne z zamówieniem
14 lut 2024

Dobre produkty w akceptowalnych cenach

Sprzedawane produkty dość dobrze opisane, sposób działania i użycia, szybka dostawa, szeroka gama produktów.
9 gru 2023
Świetne produkty, łatwość zakupu i szybką realizacja zamówienia i z pewnością nie tylko dla sportowców.
10 cze 2024
Kupuję już bardzo długo i jestem zadowolony... Aczkolwiek z gratisów co kolwiek dostałem tylko raz...
14 cze 2024
Nasz zespół stara się, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej a klient był zawsze zadowolony z obsługi.
16 gru 2023
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z produktów, z szybkości realizacji zamówienia- bardzo dziękuję.