Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (1838) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3406)

6 sie 2024
Generalnie jestem zadowolony ale macie kiepski mechanizm wyszukiwania. Po wpisaniu składnika nie działa po nazwie też czasem nie (musi być bardzo precyzyjna). Dostawa była powolną paczką skompletowaną dopiero na drugi dzień. Waszą konkurencją jest sprawniejsza w tej kwestii. System promocji olimp premium jest upierdliwy i nie wszystkie produkty z dostępnych można wymienić za punkty. Punky powinny się same naliczać po zakupach w waszym sklepie. Suplementy spoko nawet bardzo ale obsługa i pomysł na sklep jeszcze wymaga uwagi. Powodzenia

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

9 gru 2023
Świetne produkty, łatwość zakupu i szybką realizacja zamówienia i z pewnością nie tylko dla sportowców.
10 cze 2024
Kupuję już bardzo długo i jestem zadowolony... Aczkolwiek z gratisów co kolwiek dostałem tylko raz...
14 cze 2024
Nasz zespół stara się, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej a klient był zawsze zadowolony z obsługi.
16 gru 2023
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z produktów, z szybkości realizacji zamówienia- bardzo dziękuję.
28 maj 2024

Szybka dostawa i dobra jakość

Szybka dostawa, darmowa wysyłka przy stosunkowo niskiej kwocie i suplementy dobrej jakości.
30 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z zamówieniem a szybka wysyłka spełniła Twoje oczekiwania.

Bardzo dobrze, ale mogłoby być szybciej

Świetne produkty, bez problemowe zamówienie przez sklep, nieco długi czas oczekiwania na przesyłkę.
7 lut 2024

Super cena i jakość

Dobra cena za proteinowe batony, doubke chocolate petarda, czekolada orzech trochę mdły ale też OK
17 lis 2023

Szybko i bezproblemowo

Wszystko super i zgodnie z zamówieniem, przesyłka błyskawiczna. Doceniam, dziękuję i polecam :)
Dobra jakość produktów. Dobry kontakt. Realizacja zamówienia mogłaby być zdecydowanie szybsza.
12 cze 2024
Szybka wysyłka, wszytko super. Proszę więcej promocji/kodów promocyjnych na kolagen rybi ;)
14 cze 2024
Dziękujemy za pozytywny odzew!
31 maj 2024

Godny polecenia

Najwyższa jakość produktów, atrakcyjna cena, bardzo życzliwa i kompetentna obsługa. Polecam!
6 cze 2024
Dziękujemy za Waszą pozytywną opinię! Naszym celem jest zapewnienie przejrzystości i satysfakcji naszych klientów. Doceniamy również Wasze polecenie. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy Wam dalszych udanych zakupów. Miłego dnia!
1 lis 2023
Zmienić dostawcę z ups. Przez brak możliwości zapłaty kartą moja paczka wróciła do nadawcy.
Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, dobra informacja odnośnie statusu zamówienia itd.
2 mar 2024
Produkty dobre, używam od dłuższego czasu, dają ocekiwany efekt. Dostawa w miarę szybka
27 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszych produktów! Cieszymy się, że spełniamy Państwa oczekiwania.
18 lut 2024
Podobała mi się szybka wysyłka; możliwość wysłania do paczkomatu InPost i szybki przelew
Błyskawiczna dostawa zamówienia do sklepu stacjonarnego. Miła obsługa pracownika sklepu.
4 sty 2024
Ekspresowa przesyłka a firmy nie trzeba przedstawiać, jakość na najwyższym poziomie.

Jak zawsze arcydzieła wysyłka i…

Jak zawsze arcyszybka wysyłka i przemiła obsługa❤️ dziękuję i będę korzystać nadal🫶🏽
27 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z zamówieniem.
6 lut 2024
Отличный магазин,хорошая навигация по сайту.Цены завышены,но бывают скидки и акции.
Realizacja zamówienia błyskawiczna, jakość proponowanych produktów jest doskonała.
22 lis 2023
Jakość na najwyższym poziomie, smaki mega i bardzo dobra rozpuszczalność produktów.