flomaro.pl- Logo - Opinie

flomaro.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (280)

7 sty 2024
Chyba nic lepiej nie można. Jest bardzo dobrze. Jako że dopiero rozsmakowuję się w delikatesach, które dzięki FloMaRo mogę poznać, cieszyłabym się, gdyby obok oryginalnych nazw albo zamiast byłyby nazwy pisane w . polskim, np. kiełbasa hiszpańska pikantna. Bo muszę sprawdzać za każdym razem w Sieci, co jemy. Pozdrawiam całą ekipę FloMaRo

1 sie 2024
Nie zabezpieczony ser wysłany w piątek gdzie wiadomo, że w takim układzie paczka przeleży w gorącym samochodzie do poniedziałku. Miniaturowa saszetka chłodząca nie spełniła swojego zadania. Ser dotarł roztopiony a następnie zastygnięty na kamień. Praktycznie nadawał się do starcia. Nie bede zamawiać już sera w przy takich warunkach pogodowych nie macie Państwo na takie wysyłki patentu. Z innego sklepu otrzymałam przesyłkę w torbie izolacyjnej z wkładem chłodzącym co w pełni zabezpieczyło towar.

Opinie nt. sklepu flomaro.pl

23 maj 2024
21 maj 2024
18 maj 2024
30 maj 2024
Moje sery były fatalnie przygotowany Jeden był połamany a drugi ociosany nożem bardzo brzydko i nie estetycznie To mój ostatni zakup u was niestety
Odpowiedź ze sklepu flomaro.pl
3 cze 2024
Dzień Dobry, Panie Michale sery kroimy ręcznie w tradycyjny sposób. W związku z powyższym ser może mieć nieregularny kształt oraz strukturę. Jest nam przykro, że nie sprostaliśmy Pana standardom. Życzymy miłego dnia , Team Flomaro
19 maj 2024
Sery powinny być zapakowane w papier jak we Francji, a później w folię to transportu. Sery przechodzą smakiem plastiku.
25 maj 2024
Brak wkładów chłodzących