LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl- Logo - Opinie

LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

Opinie (475) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (475)

18 sie 2024
To drugi zakup. Podobają mi się: duży wybór towarów; uczciwie skalkulowane ich ceny; możliwość zakupu potrzebnej ilości bez konieczności zakupu "na pełne palety", itp.; staranna organizacja i przyzwoita obsługa. W przypadku konieczności zakupu najpierw sprawdzam ten sklep i często kupuję gdzie indziej, bo koszty transportu z tego sklepu niemal podwajają cenę, co jest poważną wadą, gdy zakup jest większy (strata jest wtedy potężna). Ta ostatnia uwaga jest wyważona, nie dyskwalifikuje Sklepu, bo natrafiałem na sklepy, gdzie transport potrafił być 4-5 razy droższy, niż wartość towaru. Sklep polecam.

1 sie 2024
Witam, Podczas rozmowy przez telefon zostaliśmy wprowadzeni w błąd.. w poniedziałek po wykonaniu przelewu towar miał zostac wysłany do następnego dnia. Mamy koniec tygodnia a towar dalej lezy u sprzedawcy. Kontakt z firmą nic nie da, jedni powiedzą, że zweryfikują sytuacje i dadzą znać i na tym się kończy lub powiedzą tylko tyle co można samemu sobie wyczytać z statusu. Jak komuś nie zależy jakoś na czasie to można u nich kupowac :)

Opinie nt. sklepu LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

Wszystko OK.

10 sie 2024

Brak dostawy - zapłacono

Listwy dotarły po ok. 4 tygodniach od dnia zamówienia, dlatego tylko cztery gwiazdki. Poza tym wszystko w porządku.
20 sie 2024

Obsługa na medal!

Sam sklep internetowy nie jest idealny ale już obsługa na medal. Nie było problemu ze zmianą zamówienia telefonicznie oraz na miejscu bezpośrednio przed odbiorem. Konkurencyjne ceny, szybka realizacja, dobry kontakt, fachowa pomoc. Jedym słowem polecam!
21 sie 2024
Super szybko, towar zapakowany ideał, dobra hurtownia🙂
Szybka i profesjonalna obsluga

Jak na pierwszy raz, brak zastrzeżeń

Wszystkie informacje i wskazówki dotyczące zamówienia perfekcyjnie udzielone telefonicznie. Czas realizacji zamówienia jeszcze tego samego dnia. Zamówienie składane pierwszy raz, zobaczmy jak będzie dalej.
25 sie 2024
Świetna obsługa, ekspresowa realizacja i zakupy w miłej atmosferze. Pełny profesjonalizm! Bardzo konkurencyjne ceny i szeroki asortyment. Polecam i na pewno wrócę.
12 sie 2024
Sprawdzałem cenę z transportem, niestety transport wychodził za znacznie więcej niż było warte zamówienie, więc anulacja bez problemu
24 sie 2024
Byłem bardzo zadowolony z obsługi i szybką realizacje zamówienia. Bardzo dziękuje za współprace i do zobaczenia ponownie.
23 sie 2024
Całe zamówienie jest super. Za to należy się szacunek. Jeden minus zasypaliście mi pocztę niepotrzebnymi wiadomościami.
Miła obsługa. Pomimo problemów z dostawcą reklamacja uszkodzeń rozpatrzona bardzo szybko. Rzeczowe podejście do sprawy.
11 sie 2024
Przesyłka idealnie zapakowana, minus to taki że sama musiała zdjąć paczkę z auta mimo że transport był zapłacony.
Polecam w 100 % Punktualność dostaw, wzorowy kontakt i pomoc w rozładunku. No i ceny najlepsze w okolicy.
18 sie 2024
Zamówienie przyszło na czas i bez problemów. Produkt super - krawężniki drogowe 15x30x100.
21 sie 2024
Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Towar dokładnie zabezpieczony do wysyłki
18 sie 2024
dobry kontakt telefoniczny i realizacja dodatkowego zamówienia przez telefon
16 sie 2024
Miła obsługa,dostawca super lecz wskazane dotrzymywanie terminu dostawy.
25 sie 2024
Wszystko sprawnie i szybko transport, po zakupie cegieł . Polecam.
19 sie 2024
Sprawna realizacja zamówienia, dobra komunikacja ze sprzedawcą.
19 sie 2024
Wszystko sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Serdecznie polecam.