LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl- Logo - Opinie

LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

Opinie (522) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (522)

18 sie 2024
To drugi zakup. Podobają mi się: duży wybór towarów; uczciwie skalkulowane ich ceny; możliwość zakupu potrzebnej ilości bez konieczności zakupu "na pełne palety", itp.; staranna organizacja i przyzwoita obsługa. W przypadku konieczności zakupu najpierw sprawdzam ten sklep i często kupuję gdzie indziej, bo koszty transportu z tego sklepu niemal podwajają cenę, co jest poważną wadą, gdy zakup jest większy (strata jest wtedy potężna). Ta ostatnia uwaga jest wyważona, nie dyskwalifikuje Sklepu, bo natrafiałem na sklepy, gdzie transport potrafił być 4-5 razy droższy, niż wartość towaru. Sklep polecam.

8 sie 2024
Możecie lepiej przeszkolić personel i być bardziej uczciwi. Kupiłem klej butylowy i nie zapytano mnie o kolor. Moja również wina, że ja nie powiedziałem.... Druga sprawa to zamówiłem rozpuszczalnik nadający się do tego kleju. Pani powiedziała po konsultacji z działem chemicznym, że nie mają typowego ale wyślą zastępczy. Wysłali zupełnie do czego innego i przeterminowany........ Gratulacje za pozbycie się starego towaru.........

Opinie nt. sklepu LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl