LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl- Logo - Opinie

LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

Opinie (551) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (551)

18 sie 2024
To drugi zakup. Podobają mi się: duży wybór towarów; uczciwie skalkulowane ich ceny; możliwość zakupu potrzebnej ilości bez konieczności zakupu "na pełne palety", itp.; staranna organizacja i przyzwoita obsługa. W przypadku konieczności zakupu najpierw sprawdzam ten sklep i często kupuję gdzie indziej, bo koszty transportu z tego sklepu niemal podwajają cenę, co jest poważną wadą, gdy zakup jest większy (strata jest wtedy potężna). Ta ostatnia uwaga jest wyważona, nie dyskwalifikuje Sklepu, bo natrafiałem na sklepy, gdzie transport potrafił być 4-5 razy droższy, niż wartość towaru. Sklep polecam.

1 sie 2024
Witam, Podczas rozmowy przez telefon zostaliśmy wprowadzeni w błąd.. w poniedziałek po wykonaniu przelewu towar miał zostac wysłany do następnego dnia. Mamy koniec tygodnia a towar dalej lezy u sprzedawcy. Kontakt z firmą nic nie da, jedni powiedzą, że zweryfikują sytuacje i dadzą znać i na tym się kończy lub powiedzą tylko tyle co można samemu sobie wyczytać z statusu. Jak komuś nie zależy jakoś na czasie to można u nich kupowac :)

Opinie nt. sklepu LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

26 lip 2024
23 lip 2024
23 lip 2024
1 sie 2024

Zmieszany

8 sie 2024
Możecie lepiej przeszkolić personel i być bardziej uczciwi. Kupiłem klej butylowy i nie zapytano mnie o kolor. Moja również wina, że ja nie powiedziałem.... Druga sprawa to zamówiłem rozpuszczalnik nadający się do tego kleju. Pani powiedziała po konsultacji z działem chemicznym, że nie mają typowego ale wyślą zastępczy. Wysłali zupełnie do czego innego i przeterminowany........ Gratulacje za pozbycie się starego towaru.........
16 sie 2024
Zbyt długie oczekiwanie . Odbiór towaru zablokował mi kierowcę na 2 godziny w Orzeszu. Finalnie i tak otrzymał nie ten towar. Sprawę naprawiliście, ale długo to trwało. Fakturowanie powinno następować szybciej. Fajnie byłoby pobrać fakturę następnego dnia po odbiorze towaru. Sytuację ratuje dobry kontakt z osobami obsługującymi sklep.
18 sie 2024
Towar zamówiony końcem lipca, dostarczony 14 sierpnia. Ponad 2 tygodnie! Dostawa koszt ponad 130 PLN! Uszkodzony z każdej możliwej strony.... To jest żart!
31 lip 2024
Faktury nie są wystawiane automatycznie po zakupie. Czasem trzeba czekać 10 dni na dokumenty. Dla mnie to duże utrudnienie.
6 sie 2024
Narazie czekam na powiadomienie o możliwości odbioru 2x5 dachówek skrajnych.
8 sie 2024
płytki krzywe, powyginane, na pewno nie pierwszy gatunek