LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl- Logo - Opinie

LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

Opinie (548) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (548)

18 sie 2024
To drugi zakup. Podobają mi się: duży wybór towarów; uczciwie skalkulowane ich ceny; możliwość zakupu potrzebnej ilości bez konieczności zakupu "na pełne palety", itp.; staranna organizacja i przyzwoita obsługa. W przypadku konieczności zakupu najpierw sprawdzam ten sklep i często kupuję gdzie indziej, bo koszty transportu z tego sklepu niemal podwajają cenę, co jest poważną wadą, gdy zakup jest większy (strata jest wtedy potężna). Ta ostatnia uwaga jest wyważona, nie dyskwalifikuje Sklepu, bo natrafiałem na sklepy, gdzie transport potrafił być 4-5 razy droższy, niż wartość towaru. Sklep polecam.

1 sie 2024
Witam, Podczas rozmowy przez telefon zostaliśmy wprowadzeni w błąd.. w poniedziałek po wykonaniu przelewu towar miał zostac wysłany do następnego dnia. Mamy koniec tygodnia a towar dalej lezy u sprzedawcy. Kontakt z firmą nic nie da, jedni powiedzą, że zweryfikują sytuacje i dadzą znać i na tym się kończy lub powiedzą tylko tyle co można samemu sobie wyczytać z statusu. Jak komuś nie zależy jakoś na czasie to można u nich kupowac :)

Opinie nt. sklepu LUBAR S.A. www.sklep-lubar.pl

21 lip 2024
Podczas rozmowy przez telefon zostaliśmy wprowadzeni w błąd.. w poniedziałek po wykonaniu przelewu towar miał zostac wysłany max.do następnego dnia. Niestety przelew ekspresowy z rana w poniedziałek wysłany towar w czwartek... Dodała przewidziana w poniedziałek
19 sie 2024
Prosiliśmy o przelew szybkimi płatnościami, abyśmy nie musieli czekać na zaksięgowanie, niestety Elixir to nie szybkie płatności i czekaliśmy na zaksięgowanie. Przelew został zaksięgowany we wtorek stąd niezgodności. Kurier faktycznie odebrał przesyłkę dopiero w czwartek, przepraszamy za niedogodności. Dokładamy wszelkich starań by paczki były spakowane jak najszybciej.
22 cze 2024
Brak możliwości usunięcia palety z listy zakupów w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy. Pieniądze zapłacone a na zwrot nadpłaty trzeba czekać.
24 cze 2024
Dziękujemy za opinie, towar jaki Pan zakupił - (obrzeża) jest transportowany na paletach, dlatego nie ma możliwości usunięcie, jeśli klient ma palety na wymianę, lub zabiera towar bez palet osobiście, zwracamy nadpłatę oczywiście. Na przyszłość proszę taką informację napisać w komentarzu, nie opłacać i obsługa palety usunie. Zwrot został zlecony.
11 lip 2024
3 tygodnie od złożenia zamówienia kontaktu 0 zamówionego produktu nie ma a tfu za taka obsługę
19 sie 2024
Przepraszamy za zaistniałą sytuację, problem powstał u producenta. Przepraszamy, za brak kontaktu z naszej strony. Postaramy się na przyszłość poprawić.
9 lip 2024
Niestety zamówiona siatka zbrojeniowa była w całości pokryta rdzą.
25 lip 2024
Siatka zbrojeniowa lekko pokryta rdzą, nie traci swojej właściwości, jest to skutek utleniania się żelaza no z powodu wilgoci. Są też nawet teorie, że siatka rdzawa lepiej trzyma - związuje.
21 lip 2024
w trakcie sprawdzania
Brak towaru mimo wystawienia na stronie...
9 lip 2024
19 sie 2024
Przepraszamy za tak długi czas realizacji, problem wynikał z niedogadaniem się z producentem.
7 lip 2024
22 lip 2024
Niestety pomyłki na magazynie się zdarzają. Przepraszamy za zaistniałą sytuacje.
11 cze 2024
Bardzo kompetentna i miła obsługa. Przyjechaliśmy po zamówiony towar własnym transportem, do którego on się nie zmieścił . Pracownicy dołożyli wszelkich starań aby zamówić właściwy transport i zrealizować nasze zamówienia po jak najniższych kosztach i w najbliższym terminie.
2 lip 2024
Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie tak miłej opinii. Zachęcamy także do zapisania się do Newslettera, aby być na bieżąco z naszymi najlepszymi ofertami. Zapraszamy ponownie.