Beautiona- Logo - Opinie

Beautiona

Opinie (429) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (725)

10 cze 2024
Zamówiłam zestaw do stemplowania, blaszki i pędzle do zdobień. Jestem mega zadowolona z produktów, lakiery pięknie odbijają wzory, pędzle są dobrej jakości a blaszki zawierają ciekawe motywy. Oprócz tego dostałam prezent, czego się zupełnie nie spodziewałam. Szczerze Polecam i pewnie nie raz jeszcze zrobię zamówienie w tym sklepie.

5 sie 2024
Słaba jakość lampy uv i kosmetyków pozostawia wiele do życzenia. Niestety tą lampą nie da się wykonać hybrydy na paznokciach ani utwardzić żadnego lakieru uv. Jedna gwiazdka za ładne opakowanie i szybka przesyłkę. Generalnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Opinie nt. sklepu Beautiona

27 cze 2024
24 cze 2024
23 cze 2024
25 cze 2024
Brakuje jednego zamówionego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Beautiona
25 cze 2024
Dzień dobry, bardzo mi przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Przykładamy naprawdę dużą uwagę do pakowania naszych zamówień, aby wszystko się zgadzało. Skontaktuję się z Panią w celu wyjaśnienia sytuacji.
10 cze 2024
Bardzo profesjonalna obsługa, szybka dostawa zamówionego towaru . Olejki bardzo dobrej jakości. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona ,cudna, różowa koperta w środku o upominek. Dziękuję o polecam 🥰
23 maj 2024
Świetnie zapakowane , wszystko takie jak na stronie. Jestem mega zadowolona i na pewno nie raz jeszcze wrócę zrobić zakupy ♥️
7 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia produkty zgodnie z opisem jednakże list w paczce sugerował iż powinnam dostać również gratis ale w zamówieniu go nie było zamieszczenie tego listu w paczce w którym nie ma gratisu jest bezsensowne i sprawiło iż poczułam się nierówna z innymi klientami.
24 maj 2024

Proszek akrylowy

Niestety w trakcie pakowania został źle zakręcony proszek akrylowy bądź odkręcił się w czasie transportu przez co był rozsypany w paczce. Spora cześć z opakowania się zmarnowała a także obtoczyła inne elementy przesyłki.