Beautiona- Logo - Opinie

Beautiona

Opinie (429) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (725)

10 cze 2024
Zamówiłam zestaw do stemplowania, blaszki i pędzle do zdobień. Jestem mega zadowolona z produktów, lakiery pięknie odbijają wzory, pędzle są dobrej jakości a blaszki zawierają ciekawe motywy. Oprócz tego dostałam prezent, czego się zupełnie nie spodziewałam. Szczerze Polecam i pewnie nie raz jeszcze zrobię zamówienie w tym sklepie.

5 sie 2024
Słaba jakość lampy uv i kosmetyków pozostawia wiele do życzenia. Niestety tą lampą nie da się wykonać hybrydy na paznokciach ani utwardzić żadnego lakieru uv. Jedna gwiazdka za ładne opakowanie i szybka przesyłkę. Generalnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Opinie nt. sklepu Beautiona

25 paź 2023

do 3 razy sztuka ;)

Dzień Dobry - możecie uaktualniać na bieżąco stan magazynu aby uniknąć sytuacji, że produkt jest na stronie a finalnie go nie ma. To już druga taka sytuacja, że coś zamawiam i dostaję telefon, że tego nie ma.
1 lis 2023

Mega ❤️

Super szybka dostawa. Już po 20 h miałam zamówienie do odebrania w paczkomacie 😍 wszystko pięknie zapakowane, wysokiej jakości, zgodnie z opisem ❤️ polecam
31 sty 2024

Super!

Bardzo szybka wysyłka! A w paczce prezencik - kod rabatowy na następne zamówienie! Na pewno jeszcze wrócę do BEAUTIONA po świetne zakupy! Dzięki!:)
JB
2 lis 2023
Bardzo rzetelna i profesjonalna a zarazem przemiła obsługa. Towar wg.zamowienia w bardzo profesjonalny sposób zabezpieczona. DZIĘKUJĘ
23 kwi 2024
Zamowienie przepięknie spakowane . Naprawdę nie spodziewałam się tak uroczej paczki . Chyba pierwszy raz otrzymałam taka przesyłkę.

Perfekcyjnie!

Szybkość, profesjonalizm, dobrze zapakowana paczka, pierwszy raz ale pewnie nei ostatni zamawiałam- teraz testowanie produktów!
18 sty 2024
Zawsze szybka wysyłka. Produkty bardzo starannie zapakowane( widać, że dziewczyny robią ta z pasją) i bardzo dobrej jakości
20 paź 2023
Świetny sklep. Chyba najlepsza obsługa, z jaką miałam do czynienia. Bardzo szybka dostawa, pięknie zapakowane. Rewelacja.
Bardzo szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem. Pięknie zapakowane i prezent który wykorzystam przy następnym zamówieniu.
27 kwi 2024
Kontakt cudowny Szybka reakcja na zamówienie i info Pięknie opakowane i obsługa pierwsza klasa ,to bardzo miłe :)
Szybka realizacja zamówienia. Wszystko jest ok, chociaż...niektóre kolory lakierów hybrydowych odbiegają od zdjęć.
8 lut 2024

Fajny sklep

Zachęcam do zakupów miła obsługa, zamówienia realizowane bardzo szybko .Asortyment również bogaty szczeze polecam
Polecam. Miła obsługa. Firma której zależy na kliencie . Na pewno to nie jest ostatni zakup na ich stronie.
Świetne produkty w bardzo dobrej cenie. Super szybka obsługa i bardzo szybka wysyłka. Gorąco polecam.
25 maj 2024
Najpiękniejsze zamówienie jakie kiedykolwiek dostałam i otwierałam.pozdrswiam serdecznie
13 gru 2023

Duży wybór produktów, bardzo szybka realizacja zamówienia, powiadomienia na każdym etapie. Polecam
Bardzo dobry kontakt z klientem, duży wybór, szybka obsługa, świetnie działająca strona, polecam!
8 gru 2023
Pozdrawiam Panią Danutę:D Jesteście THE BEST! Karteczka dołożona do zamówienia zrobiła mi dzień;D
wszystko było bardzo dobrze opanowane, a nawet pilnik do paznokci został podarowany w prezencie
2 mar 2024
Paczka pięknie i bezpiecznie zapakowana. W środku prezencik. Bardzo szybko dostawa. Polecam ☺️