Beautiona- Logo - Opinie

Beautiona

Opinie (429) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (725)

10 cze 2024
Zamówiłam zestaw do stemplowania, blaszki i pędzle do zdobień. Jestem mega zadowolona z produktów, lakiery pięknie odbijają wzory, pędzle są dobrej jakości a blaszki zawierają ciekawe motywy. Oprócz tego dostałam prezent, czego się zupełnie nie spodziewałam. Szczerze Polecam i pewnie nie raz jeszcze zrobię zamówienie w tym sklepie.

5 sie 2024
Słaba jakość lampy uv i kosmetyków pozostawia wiele do życzenia. Niestety tą lampą nie da się wykonać hybrydy na paznokciach ani utwardzić żadnego lakieru uv. Jedna gwiazdka za ładne opakowanie i szybka przesyłkę. Generalnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Opinie nt. sklepu Beautiona

Bardzo szybka realizacja zamówienia, dobrze zapakowana przesyłka, oryginalny, zabawny liścik.
20 cze 2024
Produkty zgodne z opisem. Wysyłka ekspresowa. Wszystko zapakowane i zabezpieczone prawidłowo
14 lis 2023
Jestem pod wrażeniem. Towar wyjątkowo tani. Szybka przesyłka, do tego piękna reklama sklepu.

Jak zawsze zamówienie dostarczone szybko i sprawnie, a mały prezencik bardzo miły. Polecam
Szyba realizacja zamówienia oraz miła wiadomość w środku, która wywołała uśmiech na twarzy
18 sty 2024
Polecam! Szybka przesyłka Pięknie zapakowane aż miło otwierać ! Towar zgodny z opisem 🌸🌸
Produkty bardzo dobrej jakości, ekspresowa obsługa i wysyłka. POLECAM serdecznie :)
Szybko wręcz ekspresowo, ładnie zapakowane plus dodatkowe bonusy i prezenty. Polecam
13 kwi 2024
Błyskawiczna dostawa. Produkty super jakość w super cenie. Ps. Dziękuję za prezent 😘
12 gru 2023
Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko. Wszystkie zamówione produkty się zgadzały.
Bardzo dobra komunikacja że sprzedajacym Szybka wysyłka towaru. Polecam. Małgorzata
31 sty 2024
Uwielbiam ten sklep. Szybka, profesjonalna obsługa świetny wybór, atrakcyjne ceny.
Jestem zadowolona. Przesyłka dotarła bardzo szybko, w dodatku ładnie zapakowana.

Zadowolona

Wszystko zgodne z zamówieniem, szybka dostawa, dobry kontakt, miły upominek :-)
Wszystko super szybka wysylka towar zgodny z opisem. Kontakt rewelacja. POLECAM
Dostałam prezent do zamówienia. Wszystko zgodne z zamówieniem i czasem wysyłki.
Pięknie zapakowana paczka i śliczna przesyłka, produkty same w sobie też super
21 lis 2023
Polecam w 100%.Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Bardzo ładnie zapakowany.
14 lis 2023
Bardzo szybka przesyłka, obsługa extra miła i zakupione produkty bardzo fajne!
17 lis 2023

Polecam z całego serca

Szybka dostawa, starannie zapakowane i list w środku to bardzo uroczy dodatek