Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

Szybka obsługa i b. dobra jakość produktów
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz zarówno jakoś naszych produktów, jak i sprawność obsługi. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
Oceniam bardzo dobrze realizację zamówień.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Do każdego zamówienia przykuwamy dużą uwagę, żeby było zrealizowane jak najdokładniej i jak najszybciej. Cieszymy się, że to doceniasz. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
MB
Bardzo fajny sklep bogata oferta polecam
31 sty 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo cieszymy się, że nasza oferta przypadła Pani do gustu. Mamy nadzieję, że wróci Pani do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie Pozdrawiamy
10 lut 2024
Uwielbiam wasze produkty, zawsze świeże.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Jest nam niezwykle miło, że doceniasz nasze produkty. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
Szybka obsługa towar najwyższej jakości.
5 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że doceniasz zarówno jakość naszych produktów, jak i szybkość obsługi. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
5 wrz 2024
Szybka wysyłka, towar super zapakowany.
14 lut 2024
Bogaty wybór produktów. Szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się bardzo, że docenia Pani rozpiętości naszej oferty, a także sprawność dostawy. Jest to dla nas bardzo cenne. Słonecznie pozdrawiamy
31 sty 2024
Uwielbiam maile od promyczków z firmy 🥰
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za opinię. Słonecznie pozdrawiamy!
Wszystko jest w jak najlepszym porządku
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko Ci odpowiada. Słonecznie Pozdrawiamy!!
9 gru 2023
Bardzo szybka dostawa i super produkty.
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz zarówno szybkość dostawy, jak i jakość naszych produktów. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
Szybka dostawa ,super jakość produktów.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz szybkość dostawy i jakość naszych produktów. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów na naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne Pozdrowienia!!
17 maj 2024
Super towar, bardzo jestem zadowolona
Zawsze szybko. Dobre produkty. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie cieszy nas fakt, że zostaliśmy docenieni zarówno pod kątem szybkości realizacji zamówień, jak i jakości produktów. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
2 cze 2024
Super obsługa, towar pierwsza klasa.
Wybór. Rozsądne ceny. Dobre produkty
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Staramy się wprowadzać do naszego sklepu rozmaite i jakościowe produkty, a ceny dostosowywać tak, aby zadowalały naszych klientów. Słoneczne pozdrowienia!
Zamówienia dochodzą następnego dnia.
29 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się przykładać jak największą uwagę do jakości produktów i szybkości wysyłki. Bardzo nas cieszy, że to doceniasz. Słonecznie Pozdrawiamy!!
1 cze 2024
Produkty najwyższej jakości.Polecam

Jakość najwyższa

Jakość, cena i szybkość realizacji.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Miło nam czytać, że zostaliśmy docenieni pod tak wieloma względami. To ogromnie miłe. Dziękujemy jeszcze raz. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
Bardzo dobre ceny, szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz zarówno ceny naszych produktów, jak i szybkość wysyłki. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!!
20 maj 2024
Bezproblemowe złożenie zamówienia.