veneziana.pl włoska moda- Logo - Opinie

veneziana.pl włoska moda

Opinie (363) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (365)

12 paź 2023
Piękne rajstopy, dokładnie takie jak na zdjęciu. Wydaje mi się tylko, że rozmiarówka jest trochę zawyżona. Zwykle kupuje 3 ale te są troszeczkę za duże....

Nie mam pojęcia gdzie jest moja paczka.

Opinie nt. sklepu veneziana.pl włoska moda

7 cze 2024
28 gru 2023
Dziękujemy za opinię ❤️
9 sty 2024

Wszystko super.

Imponujący wybór kolorów rajstop i podkolanówek! Przystępna wysokość kwoty koniecznej do darmowej przesyłki i błyskawiczna realizacja zamówienia. Jestem bardzo zadowolona.

Ekstra jakosc produktow

Ekstra jakość produktów, bardzo sexy, o wiele wytrzymalsze niz np Gatta. Dodatkowo dodali gratis podczas dostawy. Polecam!

Polecam :)

Zamówienie zrealizowane w szybkim terminie, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone w transporcie. Nie mam zastrzeżeń - polecam innym i pewnie sama będę wracać po kolejne zakupy. Wszystkie zamówione podkolanówki wyglądają tak jak na zdjęciach, a jak będzie w noszeniu - dopiero się okaże :)

Zadowolona :)

Polecam. Pani z obsługi klienta bardzo pomocna przy składaniu zamówienia. Towar zamówiony po 13-tej , dostawa już kolejnego dnia. Zamówione rajstopy DIAMANT 8 DEN są takie jakich szukałam, delikatne, subtelne, idealnie dopasowane.
8 gru 2023
Wspaniałe rajstopy,śliczny kolor,delikatne w dotyku,rozmiar super.Podkolanówki też niczego sobie,jestem z zakupu bardzo zadowolona,jednej pary nie otrzymałam,ale kwota została mi zwrócona na konto.
Odpowiedź ze sklepu veneziana.pl włoska moda
28 gru 2023
Dziękujemy za opinię, cieszymy się że nasze produkty podoba się. Przepraszamy za niedogodności ❤️ Pozdrawiamy Veneziana Team
wstążeczka na opakowaniu - to mały ale jakże miły gest. Poczułam się jakbym dostała prezent, choć za towar przecież zapłaciłam. Jakkolwiek było mi miło, a miło jest czuć się miło :)
Piękne rajstopy uprzyjemnią przedwiośnie. Polecam - również za ekspresową obsługę i sympatycznie opakowaną przesyłkę. Elegancja w każdym calu