veneziana.pl włoska moda- Logo - Opinie

veneziana.pl włoska moda

Opinie (387) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (399)

9 sty 2024
Imponujący wybór kolorów rajstop i podkolanówek! Przystępna wysokość kwoty koniecznej do darmowej przesyłki i błyskawiczna realizacja zamówienia. Jestem bardzo zadowolona.

Nie mam pojęcia gdzie jest moja paczka.

Opinie nt. sklepu veneziana.pl włoska moda

Polecam :)

Zamówienie zrealizowane w szybkim terminie, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone w transporcie. Nie mam zastrzeżeń - polecam innym i pewnie sama będę wracać po kolejne zakupy. Wszystkie zamówione podkolanówki wyglądają tak jak na zdjęciach, a jak będzie w noszeniu - dopiero się okaże :)

Zadowolona :)

Polecam. Pani z obsługi klienta bardzo pomocna przy składaniu zamówienia. Towar zamówiony po 13-tej , dostawa już kolejnego dnia. Zamówione rajstopy DIAMANT 8 DEN są takie jakich szukałam, delikatne, subtelne, idealnie dopasowane.
8 gru 2023
Wspaniałe rajstopy,śliczny kolor,delikatne w dotyku,rozmiar super.Podkolanówki też niczego sobie,jestem z zakupu bardzo zadowolona,jednej pary nie otrzymałam,ale kwota została mi zwrócona na konto.
28 gru 2023
Dziękujemy za opinię, cieszymy się że nasze produkty podoba się. Przepraszamy za niedogodności ❤️ Pozdrawiamy Veneziana Team
wstążeczka na opakowaniu - to mały ale jakże miły gest. Poczułam się jakbym dostała prezent, choć za towar przecież zapłaciłam. Jakkolwiek było mi miło, a miło jest czuć się miło :)
27 maj 2024
Zamówione skarpetki Summer Light fantastyczne, wysokiej jakości. Dokupiłam kolejne 3 opakowania. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Polecam i sklep i produkty
Piękne rajstopy uprzyjemnią przedwiośnie. Polecam - również za ekspresową obsługę i sympatycznie opakowaną przesyłkę. Elegancja w każdym calu
17 gru 2023
Bardzo szybka dostawa, zgodna z zamówieniem. Dodatkowo rajstopy były świątecznie przybrane wstążką i w paczce był piękny, piernikowy zapach.
Dziękujemy bardzo za miłą opinię! Pozdrawiamy serdecznie Veneziana Team
Ekspresowa wysyłka. Towar doskonałej jakości. Plus do tego uroczo zapakowany (wstążeczka na opakowaniu rajstop). Na pewno wrócę po więcej.
Expressowa przesyłka, zapakowana jak prezent, niby nic wielkiego, a jednak miło. I to bardzo😍💐 Polecam. A rajstopy, wiadomo, wspaniałe😊
Bardzo sprawnie wysłane zamówienie. Bardzo dobrze zapakowane, w dodatku z przemiłym i pięknym gratisem. 😍 Dziękuję! Będę kupować! 🙌🤩🙌
17 lut 2024
Uwielbiam wielość kolorów rajstop jakie oferuje firma, przyjemne w dotyku, trwałe bardzo polecam ! Mam już sporą kolekcję
Wspaniały produkt - piękne odcienie; super szybka realizacja i elegancko zapakowane zamówione rajstopy i podkolanówki.
2 lis 2023
Sposób pakowania był genialny. Polecałbym jednak mniejsze kartony, po stronie Veneziany. Szkoda marnować tyle papieru.
28 gru 2023
Dziękujemy za opinię , pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dla kartonów wysyłkowych. Pozdrawiamy serdecznie ❤️
25 paź 2023
Bardzo ładne i jakościowo dobre. Będę korzystała z Państwa usług. Pozdrawiam ♥️ cały zespół. Teresa Turska
Dziękujemy Pani Tereso, bardzo nam miło! Do zobaczenia na veneziana.pl ❤️
6 cze 2024
Zamówienie przyszło szybko, warte polecenia. Jedynie szkoda, że nie bylo dostępnych więcej kolorów rajstop.
18 lis 2023
Uwielbiam kolor zielony. Miałem szeroką paletę odcieni do wyboru. Rajstopki wygodne, miękkie i wytrzymałe.
Super ❤️ cieszymy się !
24 mar 2024
Wszystko super. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z zamówieniem i ładnie zapakowane.

Piękny kolor

Paczka przyszła bardzo szybko, rajstopy są wygodne i przede wszystkim przepiękne! Kolor jest cudowny!
2 mar 2024
Dziewczyna wręcz zafascynowana jakością wykonania i ogólnie wzorem. Dobry zakup :)
4 sty 2024
Szybka wysyłka i dobra jakość towaru na pewno jeszcze coś zamówię
5 sty 2024
Bardzo nam miło, dziękujemy za zakupy i zaufanie, zapraszamy ponownie !