ascoin.pl- Logo - Opinie

ascoin.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (278)

Opinie nt. sklepu ascoin.pl

18 sie 2024
17 sie 2024
13 sie 2024
14 sie 2024
Bardzo dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do zakupów. Zespół Ascoin
6 sie 2024
14 sie 2024
Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane pomyślnie! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do ponownych zakupów. Zespół Ascoin
3 sie 2024
14 sie 2024
Cieszymy się, że transakcja była udana! Dziękujemy za wybór naszego sklepu. Zapraszamy ponownie w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Ascoin
25 lip 2024
14 sie 2024
Dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Będziemy starać się, aby kolejne zakupy zasłużyły na 5 gwiazdek. Zespół Ascoin
27 lip 2024
14 sie 2024
Dziękujemy za wyrażenie pozytywnej opinii! Jesteśmy zadowoleni, że sprostaliśmy oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
26 lip 2024
14 sie 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że zamówienie spełniło Pana oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Zespół Ascoin
25 lip 2024
14 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą ocenę! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
14 sie 2024
Dziękujemy za 5-gwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z realizacji zamówienia. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! Zespół Ascoin
14 sie 2024
Dziękujemy za najwyższą ocenę! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z realizacji zamówienia. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
14 sie 2024
Dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z realizacji zamówienia. Będziemy nadal pracować nad tym, aby każde kolejne zakupy były na 5 gwiazdek. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
13 lip 2024
17 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że wszystko było w porządku z realizacją Twojego zamówienia. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin