ascoin.pl- Logo - Opinie

ascoin.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (279)

Opinie nt. sklepu ascoin.pl

6 lip 2024
Obok relatywnie niskiej ceny, bardzo ważną dla mnie przesłanką decyzji o dokonaniu zakupów w Ascoin, była informacja o menniczym stanie monety.
8 lip 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasza konkurencyjna cena i doskonały stan monety spełniły Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
13 lip 2024
17 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że wszystko było w porządku z realizacją Twojego zamówienia. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
8 lip 2024
Dziękujemy za Twoją doskonałą ocenę! Miło nam, że byłeś zadowolony z procesu realizacji zamówienia. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
27 cze 2024
8 lip 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszy nas, że byłeś zadowolony z realizacji zamówienia. Dokładamy starań, aby zapewnić jak najlepszą obsługę. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
24 maj 2024
Ok
27 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją doskonałą opinię! Cieszymy się, że zamówienie spełniło Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do zakupów u nas. Zespół Ascoin
25 maj 2024
27 maj 2024
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z realizacji zamówienia. Liczymy na dalszą współpracę. Zespół Ascoin
Systematycznie już od długiego czasu co prawda w małej skali ale na miarę swoich skromnych możliwości i posiadanych nadwyżek inwestuję w złoto w firmie askoin .Wszystkie zakupy przez internet z gwarancją ceny w dniu zakupu oraz odbiór we wskazanym terminie zawsze miło i naprawdę nie wiem co można zrobić jeszcze lepiej.
15 maj 2024
Dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z realizacji zamówienia. Zapraszamy ponownie do zakupów! Zespół Ascoin
29 gru 2023
Cena zlota mogłaby być troszeczke mniejsza 😊🧐. Tak poza tym polecam wszystkim 100% profesjonalizmu z jakością .
4 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej obsługi. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów. Zespół Ascoin
Wszystko zgodnie z planem. Przed wysyłką kontakt telefoniczny, dzięki czemu można ustalić konkretny dzień
15 maj 2024
Bardzo dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do zakupów. Zespół Ascoin
Przejrzystość strony internetowej. Aktualizacja ceny zlota. Cena To mocne strony tej firmy:-)
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Jest nam niezmiernie miło, że Twoje zamówienie zostało zrealizowane z sukcesem. Zapraszamy ponownie do zakupów! Zespół Ascoin
Polecam dostawcę. Kupowałem i nadal będę kupować. Jestem zadowolony ze współpracy.
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Zapraszamy do kontynuowania udanej współpracy i kolejnych udanych zakupów. Zespół Ascoin.
31 paź 2023
solidnosc i dobry kontakt pozdrawiam do nastepnych zakupow
7 lis 2023
Dziękujemy za Twoje zaufanie i miłe słowa! Cieszymy się na kolejne zakupy. Pozdrawiamy! Zespół Ascoin
3 lis 2023
Terminowa realizacja zamówienia. Miła obsługa. Polecam.
7 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Zespół Ascoin
świetna obsługa pełne poczucie bezpieczeństwa polecam
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej obsługi i poczułeś się bezpiecznie. Dziękujemy za rekomendację! Zespół Ascoin
10 lis 2023
szybka reakcja na moje wiadomośći
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej obsługi. Mamy nadzieję, że ponownie skorzystasz z naszych usług. Pozdrawiamy, Zespół Ascoin.
Terminowość, bezpieczeństwo.
15 maj 2024
Dziękujemy za Twoją ocenę! Doceniamy Twój feedback i będziemy dążyć do jeszcze lepszej obsługi. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, chętnie je wysłuchamy. Zespół Ascoin.
1 maj 2024
Wszystko zgodnie z planem
15 maj 2024
Dziękujemy za zaufanie! Zawsze staramy się zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Do kolejnych udanych zakupów! Zespół Ascoin
Profesjonalna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin
8 paź 2023
Wszystko ok
10 paź 2023
Dziękujemy za Twój komentarz! Cieszymy się, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do zakupów w naszym sklepie. Zespół Ascoin
27 maj 2024
Dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Miło nam, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do zakupów. Zespół Ascoin