ascoin.pl- Logo - Opinie

ascoin.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (279)

Opinie nt. sklepu ascoin.pl

Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięć gwiazdek! To dla nas ogromna radość, że byłeś zadowolony z naszej obsługi. Zapraszamy do ponownych zakupów! Zespół Ascoin
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Zespół Ascoin
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięć gwiazdek! Z radością przyjmujemy Twoją pozytywną opinię dotyczącą realizacji zamówienia. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów! Zespół Ascoin
9 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej obsługi. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów! Zespół Ascoin
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
To dla nas ogromna radość, że byłeś zadowolony z naszych usług. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych udanych zakupów! Zespół Ascoin
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za cztery gwiazdki! Doceniamy Twój feedback. Jeśli masz sugestie dotyczące tego, jak możemy jeszcze bardziej poprawić nasze usługi, prosimy o podzielenie się nimi. Liczymy na kolejne udane zakupy z nami! Zespół Ascoin
23 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięć gwiazdek! To dla nas ogromna radość, że byłeś zadowolony z realizacji zamówienia. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin.
12 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu ascoin.pl
Dziękujemy za pięć gwiazdek! Jesteśmy zachwyceni, że byłeś zadowolony z realizacji zamówienia. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Zespół Ascoin.
6 lis 2023
7 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy ocenę 4 gwiazdek i jesteśmy gotowi do dalszej poprawy. Twoje uwagi są dla nas cenne. Zespół Ascoin
4 lis 2023
7 lis 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych usług. Twoje wsparcie motywuje nas do dalszego działania. Zespół Ascoin
3 lis 2023
7 lis 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej obsługi. Zespół Ascoin
JO
Janina O.
Ostszeszów
2 lis 2023
7 lis 2023
Dziękujemy za pięciogwiazdkową opinię! Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Zespół Ascoin
14 paź 2023
7 lis 2023
Dziękujemy za ocenę! Cieszymy się, że byłeś zadowolony, ale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Twój głos jest dla nas ważny. Zespół Ascoin
7 paź 2023
10 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kolejnych zakupów. Zespół Ascoin
24 wrz 2023
10 paź 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Liczymy na kolejne udane zakupy z nami. Zespół Ascoin
17 wrz 2023
19 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pięciogwiazdkową opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług. Zespół Ascoin
16 wrz 2023
19 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Zawsze staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy ponownie do zakupów. Zespół Ascoin