sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (868)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

DI
Dorota I.
Imielin
4 paź 2023
Szybkosc dostawy i wysoka jakość produktów
9 paź 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Zapraszamy ponownie, Feba.
28 kwi 2024
Najlepsza jakość i piękne wzory. Polecam.
2 maj 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z naszymi strojami kąpielowymi. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stale dążymy do doskonalenia naszej oferty. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć produkt, który przyczynił się do pozytywnych wrażeń związanych z użytkowaniem. Dziękujemy za polecenie naszej marki innym i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość ponownej realizacji Pani zamówień w przyszłości. Zespół Feba
Polecam wszystkie kostiumy od Feba👌🏻👌🏻👌🏻😍
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze kostiumy kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i że mogliśmy przyczynić się do Pani satysfakcji. Jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje pomocy w przyszłości, prosimy o kontakt. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą. 😊👙🌞 Feba
17 maj 2024
Zakup udany.Bede dobrze się prezentować
21 maj 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią oraz za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania. Życzymy Pani wielu udanych chwil spędzonych w nowym stroju i mamy nadzieję, że będzie Pani do nas wracać po kolejne modowe inspiracje. Serdecznie pozdrawiamy, Feba
Kostium jest piękny. Polecam wszystkim.
26 kwi 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za miłe słowa oraz za polecenie naszych strojów kąpielowych. To dla nas ogromna przyjemność wiedzieć, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania i przyczynił się do Pani zadowolenia. Jako firma z pasją do tworzenia wysokiej jakości strojów kąpielowych, ciągle staramy się dostarczać naszym klientom produkty, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także zapewniają komfort noszenia oraz trwałość. Dziękujemy za zaufanie Feba
Polecam,wszystko zgodnie z zamówieniem..
9 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że wszystko było zrealizowane zgodnie z Pani zamówieniem i że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość obsługi oraz zadowolenie klientów, dlatego Pani komentarz jest dla nas niezwykle cenny. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie zealizować zamówienie dla Pani w przyszłości. Feba
28 kwi 2024
Przesyłka bez problemów. Kostium super.
2 maj 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani wspaniałą recenzję i za maksymalną ocenę! Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że kostium kąpielowy sprostał Pani oczekiwaniom. W naszej pracy zawsze staramy się zapewnić produkty najwyższej jakości oraz doskonałą obsługę klienta, dlatego Pani pozytywne doświadczenie jest dla nas bardzo ważne. Zespół Feba
21 lis 2023
Piękny strój kąpielowy. Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za Pani miłe słowa i ocenę 5 gwiazdek! Cieszymy się, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i że była Pani zadowolona z zakupu w naszym sklepie. Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona. Dziękujemy za Pani wsparcie i życzymy udanych kąpieli w Pani nowym stroju! Feba
Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Izo, serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Cieszymy się niezmiernie, że jest Pani zadowolona z naszych usług, doceniamy Pani rekomendacje i przyznane 5 gwiazdek :) FEBA
14 kwi 2024
Dobry wybór.Kostium bardzo ładny
26 kwi 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i pięciogwiazdkową ocenę. Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania pod względem estetyki i jakości. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego miło nam to słyszeć. Mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć pomocą w przyszłości przy kolejnych zakupach. Feba
Kostium spełnił moje oczekiwania.
25 kwi 2024
Droga Klientko, Serdecznie dziękujemy za ocenę i pozytywny komentarz dotyczący naszego kostiumu kąpielowego. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów najwyższej jakości i miło jest słyszeć, że nasze starania przynoszą zadowolenie, Feba
MP
Polecam zakupy, szybko, sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek. Cieszymy się, że proces zakupowy spełnił Pani oczekiwania pod względem szybkości i sprawnego przebiegu. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości obsługi i miło słyszeć, że nasze wysiłki przynoszą efekty. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność realizować kolejne zamówienia dla Pani. FEBA
Solidna firma. Piękne projekty
26 kwi 2024
Szanowna Klientko, Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę i miłe słowa skierowane w stronę naszej firmy. Jest nam niezmiernie miło słyszeć, że nasze stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania pod względem jakości i designu. Każde pochlebne zdanie od naszych klientów stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy i ciągłego ulepszania naszych produktów. Mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność realizować Pani zamówienia w przyszłości. Jeśli ma Pani jakiekolwiek sugestie lub potrzebuje dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu. Z wyrazami szacunku, Feba
Szybka wysyłka, dobry kontakt
9 mar 2024
Dziękujemy serecznie za wystawienie opini i przyznanie 5 gwiazek naszej marce :*
Bardzo szybki czas dostawy.
25 kwi 2024
Pani Grażyno, dziękujemy za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości dostawy naszych produktów. Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i efektywnie, tak aby nasze stroje kąpielowe trafiały do klientów w możliwie najkrótszym czasie. Dziękujemy za zaufanie do naszej marki i do zobaczenia przy kolejnych zakupach, Feba
Wyrób spełnia oczekiwania
26 kwi 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, aby podzielić się swoją pozytywną opinią na temat naszego produktu. Cieszymy się niezmiernie, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były nie tylko estetycznie wykonane, ale również komfortowe i funkcjonalne. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z użytkowania naszego stroju kąpielowego przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z innymi modelami w naszej kolekcji, które mogą również przypaść Pani do gustu. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania czy sugestie, prosimy o kontakt. Chętnie służymy pomocą. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki. Feba
6 lut 2024
wszystko zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziekujemy za pozytywną opinie i 5 gwiazdeczek :)
18 paź 2023
Jakość strojów kąpielowych
2 lis 2023
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się niezmiernie, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i zasłużyły na pięciogwiazdkową ocenę! Feba
Super krój, piękny fason.
26 kwi 2024
Szanowna Pani Beato, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i spodobał się Pani zarówno jego krój, jak i fason. Jako firma produkująca stroje kąpielowe, dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także zapewniają komfort noszenia. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do Pani satysfakcji i mamy nadzieję na kolejne udane zakupy w przyszłości. Zespół Feba
MP
Znakomity sklep, polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą recenzję i maksymalną ocenę! To dla nas ogromna radość wiedzieć, że nasze stroje kąpielowe spotkały się z Pani aprobatą. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią w naszym sklepie jeszcze niejednokrotnie. Serdecznie dziękujemy za polecenie naszego sklepu i zapraszamy ponownie, Feba