sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (868)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Super stroje kąpielowe.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy bardzo za pięciogwiazdkową ocenę i miłe słowa! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będą towarzyszyły Pani w wielu fantastycznych chwilach nad wodą. Zapraszamy ponownie! Feba
Super i szybka wysyłka😊
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę w postaci pięciu gwiazdek. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości naszej wysyłki. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, więc bardzo się cieszymy, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania. Feba
szybkość i produkty
9 mar 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię oraz maksymalną ocenę.
Rewelacja jakość ❤️
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie Pani Magdaleno za poświęcenie czasu na napisanie recenzji i przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, słysząc, że nasza jakość spotkała się z Pani uznaniem. FEBA
Szczerze polecam 😘
25 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie za udzielenie nam pięciu gwiazdek oraz za wyrażenie swojej rekomendacji. To dla nas ogromna radość dowiedzieć się, że nasze stroje kąpielowe spotkały się z Pani aprobatą i spełniły oczekiwania, Feba
2 mar 2024
Polecam szczerze 😘
9 mar 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją pozytywną opinią oraz za maksymalną ocenę. Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego każda taka opinia jest dla nas niezwykle cenna i motywująca. Feba 😘
MK
Maria K.
Chorzów
10 lut 2024
Jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Marysiu, bardzo dziękujemy za miłe słowa i wysoka ocenę, Feba
2 mar 2024
Wszystko jest ok
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie oraz 5 gwiazdkową opinię.
13 maj 2024
Piękny kostium,
21 maj 2024
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i przypadł Pani do gustu. Pani satysfakcja jest dla nas najwyższym priorytetem i motywuje nas do dalszej pracy nad dostarczaniem produktów najwyższej jakości. Z wyrazami szacunku, zespół Feba
świetne kostiumy
25 kwi 2024
Droga pani Grażyno, Dziękujemy za Pani pozytywną opinię na temat naszych strojów kąpielowych! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Feba
Piękny kostium.
25 kwi 2024
Droga Pani Małgorzato, Dziękujemy za pozytywną opinię i za przyznanie naszemu kostiumowi kąpielowemu najwyższej oceny. Cieszymy się, że spełnił on Pani oczekiwania. W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość materiałów oraz staranność wykonania, dlatego każda taka pozytywna opinia jest dla nas niezmiernie ważna i motywująca. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się naszymi produktami przez długi czas. Z poważaniem Feba
wszystko super
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy za pozytywną opinie i 5 gwiazdek :)
28 lis 2023
Super obsługa
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dzień dobry Pani, Bardzo dziękujemy za ocenienie naszej obsługi na pięć gwiazdek! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania i zapewnić super doświadczenie. Nasz zespół zawsze stara się być dla naszych klientów jak najlepszy, i cieszy nas, że Pani to zauważyła. Jeśli Pani ma jakiekolwiek dodatkowe pytania, prośby lub sugestie, proszę śmiało się do nas zgłosić. Jesteśmy do Pani dyspozycji i chętnie pomożemy w każdy możliwy sposób. Raz jeszcze dziękujemy za Pani pozytywną opinię i życzymy miłego dnia! Z poważaniem, Feba
wszystko ok
dziekujemy serdecznie :)
10 mar 2024
Polecam👍
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za polecenie oraz 5 gwiazdkową opinię.
23 kwi 2024

Jakość przede wszystkim

Warto
26 kwi 2024
Szanowna Pani Gosiu, Dziękujemy serdecznie za pozytywną ocenę i miłe słowa. Cieszymy się, że jakość naszych strojów kąpielowych spełniła Pani oczekiwania. Dla nas jakość jest absolutnym priorytetem i nieustannie dążymy do doskonalenia naszych produktów, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia. Mamy nadzieję, że będzie Pani z nami na dłużej i że nasze kolejne kolekcje również przypadną Pani do gustu. Pozdrawiamy Zespół Feba
MR
Mariola R.
Baborów
Jakość
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opnie :)
14 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za przyznanie nam najwyższej oceny! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług/produktów. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie służyć Pani w przyszłości!
BG
Beata G.
Koszęcin
17 maj 2024
21 maj 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za przyznanie nam pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Pani satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego każda pozytywna opinia motywuje nas do dalszej pracy i udoskonalania naszych produktów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła. Mamy nadzieję, że nasze stroje kąpielowe będą Pani towarzyszyć podczas wielu niezapomnianych chwil nad wodą. Z wyrazami szacunku, Feba
16 maj 2024
21 maj 2024
Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za pozostawienie tak pozytywnej opinii oraz za przyznanie nam pięciu gwiazdek! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania i że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie www.sklep.feba.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej jakości, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również są wygodne i trwałe. Pani opinia jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ motywuje nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych wyrobów. Z wyrazami szacunku, Zespól Feba