koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1026) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1026)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

Super produkty. Zawsze gdy potrzeba kontakt szybki. Obsluga top. Pan kierowca Mariusz bardzo mily. Dziekuje za dostawe zawsze na czas.
25 lut 2024
Towar zgodny z opisem, wszystko dotarło świeże i na czas. Przesyłka starannie zapakowana, polecam zakupy w tym sklepie internetowym.
Ślicznie dziękujemy :)
23 mar 2024
jestem bardzo zadowolona z dostawy i jakosci priduktow. Komunikacja z dostawca bardzo dobra. Produkty dobrze zapakowane mila obsluga
18 lut 2024

Najlepsi!

Zaczynając od towaru który zawsze jest świeży i pachnący , poprzez zapakowanie i przemiła dostawę wszystko na najwyższym poziomie 😊
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Bardzo nam miło, dziękujemy za opinię. Do zobaczenia przy następnym zamówieniu :)
8 sty 2024
Smak szynek prawie jak u Babci . Transport na czas, kierowca bardzo Miły Polecam Gorąco trudno zrobić coś lepiej.Firma idealna 👍
10 sty 2024
Ojej jaka miła opinia. Baaardzo dziękujemy. Polecamy się na przyszłość :)) Pozdrawiamy serdecznie
5 sty 2024
Jestem zadowolona. Produkty, ich jakość jest bardzo dobra. Komunikację z kierowcą oceniam bardzo dobrze, bardzo sympatyczny Pan.
10 sty 2024
Bardzo nas cieszy Pani zadowolenie :) Zapraszamy ponownie Pozdrawiamy
BM
Barecki M.
Titisee-- Neustadt
13 gru 2023
Usluga wspanila ,wszystko swieze ,Mieso i wedliny moglyby w mniejszych ilosciach pakowane byc ,pozatym jeste bardzo zadowolona
12 maj 2024

Fajny sklep.

Jestesmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobrze wszystko zapakowane, juz naprawde sporo razy zamawialismy i zawsze wszystko swieze.
17 mar 2024

Polecam sklep, naprawdę warto 👍

Jestem bardzo zadowolona, na moje pytania, dostałam szybką odpowiedź. Bardzo miła obsługa telefoniczna i Pan kierowca również
Polecam wszystkim, szybko,świeży towar,kierowca bardzo miły. Najlepsi warto zamówić, zamówisz raz i na pewno nie ostatni. 😇🥰😉
Wszystko tak jak powinno być! Dostawa zawsze na czas , kierowcy bardzo mili. Jedzonko jak zawsze pychota. Pozdrawiam. 😀
Dostawa zgodna z zamowieniem i oczekiwaniem ,dobra informacja i zgodnie z terminem i extra prezent, - mila niespodzianka
Mi i mężowi oraz naszemu dziecku spodobały się wędliny najbardziej. Jak dziecko zadowolone to i rodzic tez. Dziękujemy
14 lut 2024

Świetny kontakt

Dziękujemy za kolejne zamówienie. Jak zwykle wszystko świeże, na czas. Kontakt z firmą na wysokim poziomie. Tak trzymać
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Bardzo dziękujemy, do następnego zamówienia :)
2 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona, dostawa zawsze na czas, świeże mięso, mili dostawcy, ceny też są adekwatne do produktów. 😊😊
7 lut 2024
bardzo sprawny proces zakupow, dokladnie omowiony sposob i czas dostawy i swietne produkty. jestem bardzo zadowolona!
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zapraszamy serdecznie ponownie :)
Wszystko przebieglo doskonale i na najwyzszym poziomie. Pelen profesjonalizm. Dziekujemy i do nastepnego razu

Wszystko na czas, towar świeży, kierowca Sasza bardzo sympatyczny i pomocny. Ogólnie wszystko na plus. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Dziękujemy za polecenie naszego sklepu. Zapraszamy serdecznie ponownie :)
10 gru 2023
Szybka i punktualna dostawa ! Swietna komunikacja ! Zamawialam pierwszy raz ale napewno nie ostatni . Dziekuje!
Dostawa zawsze na czas, produkty super. Estetycznie zapakowane w firmowe kartony . Moze byc tylko 5 gwiazdek.