koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1022) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1022)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

Podoba mi sie obsluga gdzie piszac Email ,jest odrazu szybka odpowiedz teraz czekam na pczke 23 grudnia
2 gru 2023
Najlepszy sklep na swiecie. Cala nasza rodzina jest zachwycona. Wszystko bardzo smaczne i swieze :)polecamy
14 maj 2024

Perfekcja.....miła i kompetentna…

Perfekcja.....miła i kompetentna obsługa.super komunikacja i towar idealnie zapakowany i dostarczony 🙂
23 mar 2024
Obsługa na wysokim poziomie, kierowca Sasza uprzejmy, jedyny minus to brak wyboru dnia i godziny odbioru.
29 lis 2023
Wszystkie produkty są świeże i smaczne, dania z Krainy Konesera - przepyszne!!! polecam z całego serca.
12 gru 2023

Świeże produkty. Duży wybór. Kompleksowa obsługa. Jasne i klarowne zasady zakupów i promocji.Polecam.
12 gru 2023

Oby tak dalej

Jak dla mnie to zamówienie terminowe świeży towar Jestem zadowolona Kierowca uprzejmy Poprostu super
22 lis 2023
super kontakt, dowóz bez problemu, pełen profesjobalizm. Szczerze polecam
10 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie ponownie Pozdrawiamy
21 lis 2023
Obsługa profesjonalna, produkty zwierze. Wszystko na TAK!
10 sty 2024
Ślicznie dziękujemy i cieszymy się, że są Państwo z nami na TAK :))) Pozdrawiamy serdecznie
14 lis 2023
Jedzonko było w piątki 😊 pozdrawiam
Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy
20 lis 2023
Dobry czas dostawy szybką obsługa
Bardzo dziękujemy :))) Pozdrawiamy
DZIĘKUJE ZE JESTEŚCIE ❤️❤️❤️❤️
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Bardzo nam miło, również dziękujemy :)
15 lis 2023
Pełna profeska.Bardzo polecam.
Dziękujemy za super opinię. Pozdrawiamy
14 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona
10 sty 2024
Bardzo nas cieszy ta opinia, dziękujemy Pozdrawiamy
Jesteście super 😘
10 sty 2024
Tak jak i nasi klienci, do których Pani należy, ślicznie dziękujemy Pozdrawiamy

Wszystko ok
Dziękujemy za opinię, zapraszamy serdecznie :) Pozdrawiamy
18 lis 2023
Polecam !!!
Ślicznie dziękujemy Pozdrawiamy
22 gru 2023
Ogólnie wszystko dobrze tylko jeżeli chodzi o pieczywo to trochę twarde 😁 a tak to bez zastrzeżeń
10 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Jeżeli chodzi o pieczywko, to odbieramy je świeże bezpośrednio przed transportem, lecz jedzie w chłodni, także niestety już cieplutkie nie dojedzie. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni i zapraszamy ponownie Pozdrawiamy
ET
ewa t.
Bad Sassendorf
Bardzo szybka dostawa,produkty bardzo dobrej jakości,bardzo dobry i stały kontakt ze sprzedającym
16 sty 2024
Ślicznie dziękujemy za miły komentarz :) Pozdrawiamy
28 kwi 2024
Pierwsze zamowienie , telefon przed dojazdem ,zapakowane w pudelkach dziekujemy i do nastepnego