koneserzysmaku.pl/- Logo - Opinie

koneserzysmaku.pl/

Opinie (1022) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1022)

6 lis 2023
Wysoka jakość towarów, terminowa dostawa, uprzejma i profesjonalna obsługa klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu poszukującemu wyjątkowych smaków i doskonałej obsługi. Na pewno będę kontynuował zakupy w tym sklepie, korzystając z ich szerokiej oferty.

2 lip 2024
Straszne opóźnienie w dostawie, towar miał być dostarczony między 21 a 22 a kierowca przyjechał o 24.30. Ja wszystko rozumiem korki ,utrudnienia itd. Ale 24.30 w nocy jak rano trzeba o 5 wstać to trochę za późno. Może planować krotsze trasy uwzględniając przy tym utrudnienia na drodze. Słonina za dobrze już nie pachniała oraz karczek. Resztę Mięsa wsadziłam od razu do zamrażalnika więc nie wiem. Resztę produktów ok. Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu koneserzysmaku.pl/

28 kwi 2024
Pierwsze zamowienie , telefon przed dojazdem ,zapakowane w pudelkach dziekujemy i do nastepnego
JM

Wszystko na czas i smaczne✌️

Produkty świeże, dobrej jakości. Dostarczone odpowiednio beż żadnych problemów. Polecam bardzo.
10 sty 2024
Ślicznie dziękujemy Pozdrawiamy serdecznie :)
11 maj 2024
Bardzo solidna i uczciwa firma. Produkty świeże, ceny w porządku, sympatyczny kontakt. Polecam.
24 mar 2024

Świeżo, pysznie i na czas

Wszystko dotarło świeże i zgodne z zamówieniem. Biała kiełbasa najlepsza jaką jadłam. Polecam.
17 mar 2024

Polecaaaammm

Z całego serca polecam. Wszystko świeże i starannie zapakowane a co najważniejsze smaaaczneee🙂
17 mar 2024
Polecam z całego ❤️Świetne produkty, żadnych problemów z komunikacją, super kierowcy . 10/10
21 maj 2024

Tak dalej!

Wyroby sa bardzo dobrej jakosci, dostarczane zawsze na czas. Bezproblemowy i mily Kontakt.
10 maj 2024
Najlepszy sklep ♥️ zawsze pełen profesjonalizm, super dostawy, zawsze punktualnie. Polecam
10 lut 2024
Wszystko jest super.Jestem bardzo zadowolona.Kierowca bardzo miły Więcej gazet kobiecych.
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Dziękujemy, zawsze możemy dostarczyć gazetkę spoza naszej oferty, zapraszamy :)
8 lut 2024
super mila obsluga, bardzo dobry kontakt WhatsApp, ogrom produktow - moge tylko polecic :)
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Jeju jak nam miło, dziękujemy :)))
10 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona. Produkty świeże, dobry kontakt ze sklepem i punktualna dostawa.
16 sty 2024
Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Pani oczekiwania Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie
17 gru 2023
Dobry kontakt, miła obsługa, dostawa na czas i przepyszne produkty. Polecam serdecznie.
16 sty 2024
Staramy się, aby nasz klient był zadowolony nie tylko z naszych produktów, lecz także z obsługi. Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie Pozdrawiamy :)
15 maj 2024
Zamówienie dostarczane kompletne i w terminie. Miło obsługa, dobry kontakt ze sprzedawcą.
23 mar 2024
Dostawy świetnie opakowane, terminowe i do domu.Produkty dobrej jakości i bardzo smaczne
21 kwi 2024
Jestem zadowolona z zakupu. Kontakt i dostawa na wysokim poziomie. Dziękuję serdecznie.
Zamawiamy już dłuższy czas, wszystko dobrze zapakowane i przygotowane. Bez zastrzeżeń.
Bardzo polecam. Wszystko świeże i szczelnie zapakowane. Kierowca jest zawsze o czasie.
Odpowiedź ze sklepu koneserzysmaku.pl/
Bardzo nas cieszy Państwa zadowolenie, dziękujemy :)
Wszystko super! Jakosc towarow bardzo dobra, celujaca obsluga klienta! Zamowie znowu :)
Bardzo uprzejma obsluga. Zamowione towary odpowiadaja oczekiwaniom. Bardzo polecam!
Polecam firme, towar dostarczny w umowionym terminie. Produkty doskonale zapakowane.