nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2613) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 704)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

19 wrz 2024
Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

8 gru 2023
trochę długi czas dostawy
20 kwi 2024
Brak towaru
25 kwi 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii na temat Nakrywamy.pl. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług i zapewnienie jak najlepszych wrażeń z zakupów. Rozumiemy, że czasami możemy nie mieć w magazynie wszystkich produktów, których potrzebujesz lub chcesz, i przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogło to spowodować. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do najszerszego wyboru produktów w najlepszych dostępnych cenach. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie i mamy nadzieję, że będziesz kontynuować zakupy u nas w przyszłości!
4 maj 2024
Nic
8 maj 2024
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Pani pomóc. Z czego wynika Pani niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani pytania? Zapraszamy do kontaktu - Nakrywamy.pl
16 maj 2024
17 maj 2024
Dziękujemy za Twoją recenzję!
21 cze 2024
21 cze 2024
Witaj! Przede wszystkim chcemy podziękować za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że wybrałeś nasz zestaw kawowy na prezent - to dla nas wiele znaczy! Przepraszamy, jeśli opakowanie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale w Nakrywamy.pl wierzymy w ograniczanie niepotrzebnych odpadów i stosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska. Dlatego, gdy tylko jest to możliwe, wybieramy minimalne i zrównoważone opakowania. Jeśli jednak serwisy są w opakowaniach producenckich, informację taką podajemy przy każdym odpowiednim produkcie. Mamy nadzieję, że pomimo opakowania, prezent spodobał się i został doceniony przez obdarowaną osobę. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie i opinie - pomagają nam one kontynuować naszą misję uczynienia prezentów bardziej odpowiedzialnymi i znaczącymi.🌱☕️
19 cze 2024
20 cze 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Doceniamy wszelkiego rodzaju opinie i przykro nam słyszeć, że Twoje doświadczenia z nami nie były na 5 gwiazdek. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę, więc rozczarowujące jest to, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Rozumiemy, że każdy ma inny gust i preferencje, ale wierzymy, że nasza filozofia oferowania wysokiej jakości produktów wyróżnia nas na tle innych. Weźmiemy pod uwagę Twoją opinię i będziemy pracować nad poprawą naszej ogólnej obsługi. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl - mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli kolejną szansę, aby Cię zachwycić!
7 cze 2024
10 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przedstawienie nam swojej recenzji. Przykro nam słyszeć, że Twoje doświadczenie nie było najlepsze. W Nakrywamy.pl wierzymy w świadczenie wysokiej jakości usług i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Chcielibyśmy mieć szansę, aby Ci to wynagrodzić, więc skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, abyśmy spróbowali ponownie!
2 cze 2024
6 cze 2024
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Przykro nam, że nie miałeś wspaniałych doświadczeń. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe usługi i doświadczenia. Poważnie podchodzimy do opinii każdego klienta i zawsze dążymy do poprawy. Dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować naszej pomocy, następnym razem będziemy mieć dla Ciebie lepszą obsługę.
CK
Cecylia K.
laskarzew
26 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za wypróbowanie naszych usług! Przykro nam słyszeć, że Twoje ogólne doświadczenie nie było na równi, ale doceniamy Twoją konstruktywną opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i najlepsze możliwe produkty. Jeśli jest coś jeszcze, co możemy zrobić, aby poprawić Twoje wrażenia, nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio.
24 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Bardzo nam przykro, że Twoje doświadczenie nie spełniło Twoich oczekiwań i chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów z doskonałą obsługą klienta. Nasz zespół nieustannie ciężko pracuje, aby zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy i mamy szczerą nadzieję, że wkrótce dasz nam kolejną szansę.
18 maj 2024
20 maj 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Doceniamy wszelkie opinie naszych klientów. Chociaż rozumiemy, że Twoje doświadczenie nie było tym, czego oczekiwałeś, mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości.
13 maj 2024
13 maj 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl! Naprawdę doceniamy Twoją opinię, zarówno pozytywną, jak i negatywną. W Nakrywamy.pl staramy się tworzyć wygodną, pomocną usługę dla naszych klientów, która ułatwia im życie. Rozumiemy, że czasami sprawy nie idą tak gładko, jak byśmy tego chcieli i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje uwagi - pomagają nam one tworzyć lepsze doświadczenia dla naszych klientów!
10 maj 2024
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz w większości pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Wierzymy, że zapewnienie doskonałej obsługi klienta jest niezbędne do stworzenia pozytywnego doświadczenia i staramy się, aby każdy miał jak najlepsze doświadczenia. Twoja opinia jest nieoceniona w pomaganiu nam w ulepszaniu naszych usług i naprawdę doceniamy Twój wkład. Jeszcze raz dziękujemy!
8 maj 2024
10 maj 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią!
24 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Poważnie traktujemy opinie klientów i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Wierzymy w zapewnianie naszym klientom wyjątkowych doświadczeń, więc przykro nam, że tym razem ich nie miałeś. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy klient miał przyjemne doświadczenia na Nakrywamy.pl i doceniamy Twój wkład, ponieważ pomaga nam to stawać się lepszymi każdego dnia.
24 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy Twoją szczerą opinię i rozumiemy, że tym razem nasza usługa nie spełniła Twoich oczekiwań. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i przepraszamy, że w tym przypadku nie osiągnęliśmy tego celu. W Nakrywamy.pl jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, a my wykorzystamy Twoją opinię, aby pomóc nam poprawić się w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chociaż zazwyczaj nie otrzymujemy ocen 1/5, rozumiemy, że nie byłeś zadowolony ze swoich doświadczeń z Nakrywamy.pl i przepraszamy za to. Staramy się zapewnić wyjątkową obsługę i wartość przez cały czas, więc rozczarowujące jest, gdy nie udaje się tego osiągnąć. Za wszelkie niedogodności - raz jeszcze przepraszamy!
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy czas, który poświęciłeś, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W Nakrywamy.pl jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Przykro nam, że najwidoczniej tak nie było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją cenną opinię!
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Witamy, dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak z powodu braku opisu nie wiemy co możemy poprawić i jak Panu pomóc. Z czego wynika Pana niezadowolenie? Być może jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pana pytania? Zapraszamy do kontaktu - Nakrywamy.pl
9 sty 2024