nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2576) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 471)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

Zamówienie przyszło błędnie spakowane i źle zabezpieczone. Jeden talerz pękł. Przykładało Duka wysyłając szklane zamówienia wszystko pałuje w folie bąbelkowe i dodaje takie poduszki z powietrzem. Dzięki temu zamówienie rozpakowuje się przyjemnie A tu z każdym kartonem był problem bo każdy był otaśmowany. A to nie zabezpieczyło odpowiednio porcelany ani też nie było przyjemne do otwierania. Na razie czekam na zakończenie reklamacji. Jeśli sprawa się rozwiąże zmienię ocenę.

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

25 gru 2023
Proszę o kontakt. Zgłosiłam reklamację i nie mam odpowiedzi. Telefonu nikt nie odbiera
nie otrzymałam całości dostawy oraz brak odpoweidzi ze sklepu co z brakującym towarem
26 gru 2023
Wszystko było Ok. Zamówienie przyszło bardzo szybko ładnie zapakowane. Polecam
28 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i ładnie zapakowane. Naszym celem jest upewnienie się, że każdy klient ma z nami przyjemne doświadczenia i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
30 wrz 2023
Dalej go nie ma. Wysyłka do tygodnia, właśnie mija tydzień i zero informacji.
4 paź 2023
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi ok 7 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Zamówienie zostało złożone 23.09 i wysłane 03.10. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu na bok@nakrywamy.pl
2 paź 2023
Sztućce zarysowane. Prosiłam o kontakt e-mail jednak nie dostałam odpowiedzi
4 paź 2023
Bardzo nam przykro! czy reklamacja dotarła pod właściwy adres? Mimo ustawowych 14 dni na odpowiedź, zawsze staramy się odpowiadać na Państwa wiadomości dużo szybciej. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub ponowne przesłanie wiadomości email na adres: reklamacje@nakrywamy.pl
dostawe otrzymalam niezgodnie z zamowieniem, na meila zadnej odpowiedzi.
8 paź 2023
Patelnia o średnicy 20 cm zniekształcona. Powinna być przeceniona.
10 paź 2023
Dzień dobry, uszkodzenia produktów bardzo prosimy zgłaszać mailowo pod adresem reklamacje@nakrywamy.pl. Nakrywamy.pl nie prowadzi sprzedaży uszkodzonych produktów, dlatego jeśli Państwo taki otrzymali, bardzo prosimy o informację zwrotną. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy!
17 gru 2023
Dostałam garnki z pokrywkami gdzie jedna pokrywka była uszkodzona
Paczkę dostarczono szybko, ale niestety były potłuczone talerze.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że Twoja przesyłka dotarła szybko. Rozumiemy również Twoją frustrację z powodu uszkodzonych talerzy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy zgłosić nam reklamację drogą mailową, dołączając zdjęcia uszkodzonych elementów wraz z opisem. Na ich podstawie będziemy mogli wymienić uszkodzone elementy na nowe.
26 lis 2023
OTRZYMAŁAM SERWIS,ALE 2 TALERZYKI DESEROWE BYŁY STŁUCZONE.SZKODA
28 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Przykro nam, że dwa z Twoich talerzy deserowych zostały stłuczone, prosimy o kontakt mailowy celem złożenia reklamacji na bok@nakrywamy.pl lub reklamacje@nakrywamy.pl
13 sty 2024
Nic wielkiego róbcie jak inni - wysyłajcie towar w ciągu 24h
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Bardzo nam przykro! Opóźnienie w wysyłce zamówienia trwało 1 dzień roboczy (kubeczki dojechały w deklarowanym terminie), o czym informowaliśmy wcześniej. Ale rozumiemy rozczarowanie i raz jeszcze przepraszamy!
Proszę o przesłanie pieniędzy za niezrealizowane zamowienie
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Zwrot został wykonany terminowo, prosimy o sprawdzenie konta
15 paź 2023
Na bieżąco weryfikować możliwość zakupu danego towaru.
19 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom wszystkie informacje, których potrzebują, aby podjąć świadomą decyzję podczas zakupów u nas. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych procesów i oferowaniem jak najlepszej obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy!
27 wrz 2023
nie dokładnie obcina, chyba po naciśnięciu ząbki są
4 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
27 paź 2023
Brak odpowiedzi na złożoną reklamacje od 2 tygodni
8 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl. Rozumiemy, jak frustrujący może być brak odpowiedzi i przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i bierzemy pod uwagę opinie klientów przy podejmowaniu decyzji. Dlatego doceniamy Twój wkład, który pomaga nam ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy!
Sprzedawać produkty dobrej jakości i oryginalne.
21 wrz 2023
Przede wszystkim czas oczekiwania okropnie długi
22 wrz 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. W naszym sklepie mamy produkty, które wysyłamy tego samego dnia po zaksięgowaniu płatności oraz takie, które sprowadzamy na życzenie Klienta. Tak właśnie było w Pani przypadku. Przy cenie produktów Ambition (oraz w mailu potwierdzającym zamówienie) jest informacja o czasie wysyłki do 3 dni roboczych. Pani zamówienie zostało wysłane 2-go dnia. Jeśli, mimo wszystko, ten czas wydaje się Pani długi, to serdecznie przepraszamy! Staramy się wysyłać zamówienia najszybciej jak to możliwe.
1 lis 2023
nie otrzymałem opłaconego towaru. Czekam
7 lis 2023
Dzień dobry, złożyli Państwo zamówienie na produkty, których czas wysyłki wynosi do 7 dni roboczych. (Informacja jest pod ceną poszczególnych produktów oraz w mailu potwierdzającym zamówienie). Zamówienie zostało wysłane pod wskazany adres 02.11 - piątego dnia roboczego
7 kwi 2024
Towar (waga) był wadliwy i nie działał.
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. W Nakrywamy.pl staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi, które sprawiają, że każdy klient czuje się częścią rodziny. jeśli tak nie jest prosimy o kontakt: rekalamacje@nakrywamy.pl. Jeszcze raz dziękuję za szczerą recenzję!
23 lis 2023
Większa kontrola co macie na magazynie
28 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. W Nakrywamy.pl staramy się zapewnić naszym klientom najbardziej aktualny i kompletny wybór dostępnych produktów. Nieustannie szukamy sposobów na usprawnienie naszej działalności i zapewnienie każdemu klientowi przyjemnych zakupów u nas. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.