dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Jest to nasze kolejne zamówienie , które zostało zrealizowane szybko, szczególnie Mai podobała się forma za adresowania paczki do niej, ale tak to była zadowolona z karmy mokrej jak i suchej .
Nieustannie podoba mi się dobra jakość karmy, mój pies ją lubi i chętnie zajada. Poza tym świetne zamykanie suchej karmy na rzep (b. dobry patent) oraz opcja pokrywek na puszki karmy mokrej.
18 sty 2024
Szybka dostawa co szczególnie podoba się mojemu pieskowi, bardzo ładne opakowanie, mój piesek jest zachwycony i smaczne jedzonko. z wyrazami szacunku właściciel i szczęśliwa layla /beagle/
2 lis 2023
Po 5 latach walki z chorobą autoimmunologiczną, niezliczonej ilości lekow i wizyt u weterynarza, dzieki waszej mokrej karmie zdrowie mojej krolewny sie unormowalo ! Pozdrawiamy z Londynu ☺️🐶
22 paź 2023

Dolina Noteci to wyborny sklep .

Podoba mi się ,że Dolina Noteci ma tak duży wybór smakowy przetworów dla zwierzaków. Szczerze mówiąc aż zazdroszczę zwierzakom bo w sklepach mięsnych dla ludzi takich smaków nie uraczysz 😉😁.
Profesionalizm obsługi klienta i oczywiście jakość produktów ,które nabyłem. Tera zapoznam się z pełną ofertą Państwa firmy ponieważ każdy z moich pięciu psów ma inne potrzeby żywieniowe.
Fajnie że robicie promocje. Doceniam czas dostawy i wiadomości na każdym etapie przesyłki. Co lepiej? Można dorzucać mały przysmak w bonusie przy sporym zamówieniu i stałym klientom :)
7 gru 2023
Najbardziej mi się podobało, że oferujecie torciki urodzinowe dla psiaków a jak torcików nie było tak nie ma do dziś. Jak tylko dokonam zakupów to zaraz przychodzi mail , o promocjach.
Witam , po pierwszym zakupie u panstwa karmy dla psa, otrzymalam kod do rabat 10% na nastepny zakup tej karmy . Kupilam drugi raz ale nie otrzymalam zadnego rabatu ! Dlaczego ?
1 cze 2024
Super zapakowane zamówienie, spersonalizowane dla pieska - rewelacyjny pomysł 👍😊. Szybka realizacja, no i najważniejsze - jedzonko piesowi smakuje (a jest wybredny). Tak trzymać 👏.
25 paź 2023
Wszystko mega idealnie. Na 100 gwiazdek 🥰 Już jesteśmy Waszymi stałymi klientami 😁 Tu opinia za paczkę dla suczki Subci ale już na swoją paczkę czekają koty Pumex, Fifi I Buba 😊❤️
31 paź 2023
bardzo dobra jakość produktów i szybka realizacja zamówień. Moje koty szaleją za karmą z Doliny Noteci, w szczególności za puszkami. Suszona karma, rewelacja. Szczerze polecam !!

Karma dla psów

Od kilku lat korzystam z produktów karmy mokrej i suchej dla małych psów. Mój maltańczyk 3 lata, 2,3kg wagi bardzo je lubi, szczególnie z dodatkiem żołądków, wątroby i łososia
Przydała by się większą różnorodność w karmach suchych dla szczeniaków. No i oczywiście rabaty dla stałych klientów. Często kupuję delikan bo mają rabaty 10% pomyślcie o tym.
29 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka, rzetelna obsługa, zawsze jest to co lubią moje pieski 💕🐕💕 i do tego żywność dobra jakościowo. Polecam wszystkim " psim mamom" karmę z Doliny Noteci.👍🐕👍.
Pochwalam szczególnie przekazywane na maila szczegółowe informacje o kolejnych etapach realizacji zamówienia i bardzo szybką dostawę - następnego dnia po złożeniu zamówienia.
25 lis 2023
Ponad rok zaopatruję się tutaj w pokarm dla mojego pieska i jestem bardzo zadowolona z jakości pokarmu jak i dostawy.Mój pies też jest zadowolony więc czego chcieć więcej.
21 lis 2023
Uwielbiam zakupy z Doliną Noteci. Nasz psiak jest zachwycony karma. Ma swoje trzy smaki, za którymi najbardziej przepada. Przesyłka zamówionych produktów jest ekspresowa.
30 paź 2023

rewelacyjna dostawa i same produkty

lepiej być nie mogło , spakowane dostarczone i w rewelacyjnej jakości , którą moje zwierzaki uwielbiają . Dostają doline od bardzo dawna i są zdrowe . Polecam serdecznie .
5 lis 2023
Ekspresowa dostawa. Karma chyba wyborna bo psiak zadowolony. Kiedyś na paczce wpisywane było imię psiaka, teraz od kilku dostawa tego nie ma i bardzo tego brakuje :-(