dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Mój York mimo że to już staruszka z cukrzycą i mało ci widzi ale za to jak poczuje karmę mokrom dedykowaną dla psów z cukrzycą szaleje 🙂 a to cieszy najbardziej 👍

Mokra karma w puszcze dorsz/jagnięcina/królik

Mój wybredny pies jamnik zaczął w końcu jeść mokrą karmę od Was, bardzo mu przypadła karma mokra o smaku dorsza, a także jagnięcina i królik.Polecam każdemu:)
14 lis 2023

Polecam super obsługa

Dostarczony towar chętnie zjadają moje zwierzaki, błyskawiczna dostawa. Niezwykle miła i uprzejma obsługa przy kontakcie telefonicznym. Gorąco polecam !!!!!!😻😹👍👍👍

Super firma

Szybkość , profesjonalizm, dbałość o środowisko, super dedykacje na opakowaniu a przede wszystkim jedzonko bardzo smakuje moim trzem kotom. Dla mnie super firma!
BC
Beata C.
4 lis 2023
Szybkość dostawy, dobrze zapakowane produkty i powiadamianie klienta co w danej chwili dzieje się z moja paczką. Dziekuje serdecznie wszystkim pracownika firmy😉
Dobry towar, do tego promocyjne produkty. Fajnie, gdyby można jeszcze zbierać punkty lojalnościowe i z biegiem czasu wymieniać je na jakieś gadżety dla pupila.
30 paź 2023
Jestem bardzo usatysfakcjonowana. Po raz pierwszy zamawiałam tutaj przesyłkę, ale na pewno nie ostatni. Zyskaliście Państwo nowego klienta. Dziękuję bardzo.
15 maj 2024

Zadowolone kociambry

Cieszy mnie możliwość zamawiania karmy na sztuki, dzięki czemu mogę bez ryzyka wypróbować czy dany smak zasmakuje kotom. Dostawy są na czas, ładnie zapakowane.
9 paź 2023

Dobry kontakt z klientem

Zamówienie zostało błednie wysłane na inny adres raczej z winy zamawiającego. Bez problemu DN przekierowało paczkę na właściwy adres bez dodatkowych kosztów.
Wszystko na najwyższym poziomie . Bardzo dobrze zapakowane, dostarczone przez Dpd co jest dużym plusem. Karmę nie trzeba reklamować , jest najlepsza na rynku.
16 gru 2023
Karma dobra dla kastratów,mój kot je ją bardzo chętnie,w przeciwieństwie do karm z saszetek. Kupiłam mix smaków,każda nowo otwarta puszka jest o innym smaku.
Kupię u państwa karmę dla moich piesków od dawna jestem bardzo zadowolona z współpracą bardzo miła obsługa,i nie czekam długo na dostawę, jestem zadowolona,
28 lis 2023
Bardzo szybko doszło zamówienie . Wszystko jak trzeba . Świetny pomysł na sposób zamykania worków w szczególności małe na rzepy , mega wygodne . Pozdrawiam
19 lis 2023
Mam dwa yorki 7 i 5 lat I od początku jesteśmy na dolinie noteci mokra karma. Najlepiej im smakuje kaczka i królik. Ale reszta smakow też ok. Tak trzymać!
15 maj 2024
Produkty "Dolina Noteci" są dobrej jakości w przystępnej cenie. Nasz pupil je uwielbia, a my jako właściciele jesteśmy pewni, że dostaje zdrowe jedzenie.
14 maj 2024
Zamówienie po raz kolejny spełniło moje oczekiwania. Wysyłka bardzo szybka, towar dotarł w nienaruszonym stanie. Jednak najważniejsze, że kotu smakuje :)
23 kwi 2024
Bardzo podoba mi się, że Pan Tomek super pakuje paczuszki. Puszki są w całości nie pogniecione i słodka karteczka z imieniem kto przygotował paczuszkę 😉☺️
Dziękuję Panu ,który zapakował paczkę to Pan Tomek i podpisana dla Czoko to bylo bardzo mile pozdrawiam serdecznie Zespół Doliny Noteci Magda Stańczuk
14 sty 2024
Przesyłka szybko doszła, karma świetnie zapakowana, niby to mało istotne, ale karton i napis na nim wywołał uśmiech na twarzy, piesek zadowolony, polecam.
25 kwi 2024
Jak zwykle szybko i sprawnie zrealizowana dostawa zamówienia. Dobrze zapakowana przez P. Dawida. Kot przeszczęśliwy, że znowu ma swoje ulubione jedzonko.