dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

8 gru 2023
Super szybka dostawa. Karmy nie próbowałam, ale psy ją wcinają. Olbrzymi plus za niesamowicie wygodne opakowanie z suwakiem - genialny pomysł. Brawo!
27 maj 2024
Najbardziej jestem zadowolona z tego, że udało mi się dostać smak karmy, który moje koty lubią, a który jest niedostępny w sklepach stacjonarnych.

Wszystko super ale

Jedyna wada to wpłata była bardzo późno zaksięgowana i dopiero po kontakcie telefonicznym. Natomiast same produkty i paczka było wszystko dobrze.
20 lis 2023
Bardzo fajna suszona karma. Moje pieski ja uwielbiają. Szkoda że jest tak droga. Szkoda również, że nie ma kodów rabatowych do kolejnych zamówień
1 wrz 2024

Porządne opakowanie, personalizowany napis 🙂. Wszystko tak, jak powinno być 🙂. No i zakup bezpośrednio u producenta, więc sprawdzone pożywienie.
20 lis 2023
Duży wybór karm zwłaszcza bez zbóż i ziemniaków, a mój pies wlasnie na to jest uczulony i trudno znaleźć karmy bez tych dodatków. Szybka wysyłka.
29 kwi 2024
Dla mnie liczy się skład karmy jej jakość i cena no i to czy smakuje naszej małej gwieździe. Cena dobra skład doskonały i smak który Omega lubi.

Super, polecamy

Smaczki wysłane w ekspresowym tempie, porządnie zabezpieczone i zapakowane. Polecam. Kici nie posmakowały niestety ale dostaną znajome psiaki.
Paczka została umieszczona w zbyt małej skrytce. Konieczne było rozerwanie kartonu i wyjęcie worka z karmą z kartonu, a później samego kartonu.
13 sty 2024

Mokra karma dla kota

Miauczka jest bardzo wybredna w karmach a Wasze karmy to młóci aż się jej uszy trzęsą! Gratulujemy strzału w 10-tkę razem z moim "Filemonem" 😉
Profesjonalna obsługa. Personalizowane kartony są mega :) Sugeruję większy wybór gadżetów dokładanych do zamówienia :) Mamy już trzy pokrywki.
Wszystko szybko i sprawnie. Przesyłka ekspresowa.Saszetki dla kota I suszona karma bardzo mu smakują.Zamawiam regularnie jak tylko się kończą.
3 lis 2023
Bardzo dobra karma . Szybka dostawa.Pieski mają w posiłku wszystko co potrzebne ,aby zachować zdrowie i dobrą kondycję ! Polecam wszystkim !!!
25 paź 2023
mokra karma - mix smaków - kot w większości zjada za smakiem, nawet mniej te lubiane przez niego - nie ma smaku, którego "nie ruszy". Polecam
Szybkość załatwiania, kompetencje obslugujacych i kultura. Myślę że to bardzo wiele znaczy dla KAŻDEGO klienta. Grażyna Wojtyszyn Pozdrawiam
10 lut 2024

Polecam w 100%

Jesteśmy z kotkiem bardzo zadowoleni ;) kot z pysznego jedzenia a ja z ekspresowej wysyłki i porządnie zapakowanej paczki :) szczerze polecam
Stefek z chęcią zajada karmę dolina noteci i bardzo cieszy się z nowej zabawki. Dziękujemy i życzymy całej ekipie zdrowych,wesołych świąt ❤️
23 kwi 2024
Szybkość obsługi - po prostu błyskawicznie. Zamówiona karma smakuje moim dwóm psiakom 14 letniemu i 15 letniemu. Pozostanę Państwa klientem.
6 sty 2024
Szybka dostawa, możliwość kupienia karmy dla małych ras, pieski bardzo lubią ten pokarm. Ogólnie jestem zadowolona i cena jest atrakcyjna .
4 paź 2023
Kolejne zamówienie i nie ostatnie,pokarm małokaloryczny co ułatwia utrzymanie wagi u suki po kastracji.Loca zadowolona to ja też zadowolona.