dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

16 lis 2023
Jak zawsze bardzo zadowolona z zakupów dla Swojego Pupila.Dziękuję za wygrawerowaną adresatkę identyfikator z grawerem - Super.Pozdrawiam
11 maj 2024
Pies jest na diecie weterynaryjnej i puszki z Doliny Noteci zawierają najbardziej lubianą przez niego karmę. Zjada z wielkim apetytem.
7 maj 2024

Porządnie zapakowane, wszystko super

Zamówienie było bardzo dokładnie zapakowane, karton podpisany imieniem pieska, wszystko się zgadzało, bez zbędnego plastiku w środku :)
29 paź 2023

Jest super

Bardzo mi się podobał nspis do łap własnych i imiona naszych pupili niestety od pewnego czasu zrezygnowano z tej opcjii , a szkoda
20 paź 2023
Szybką obsługa która uwzględnia prośbę o przyspieszenie realizacji . Super jakości karmy chętnie jedzone przez moje stadko.polecam
4 lis 2023
szybka realizacja i duzy wybor karm,nie rozumiem tylko dlaczego w waszym sklepie firmowym jest drozej niz na przyklad w brico marsze ?
2 paź 2023
Duży wybór i ekspresowa przesyłka. Sposób zaadresowania i spersonalizowania paczki wspaniały :) Zadowolenie Kota - bezcenne! Polecamy.
11 maj 2024
karma pasuje pieskowi chętnie je swoje posiłki, do zamówienia zawsze dołączony jest miły gratis, przesyłka zawsze wzorowo zapakowana
Kupiłam na próbę małe ilości bo mój o Oskar jest strasznym niejadkiem. I tu zaskoczenie wcinał wszystko z apetytem polecam wszystkim
28 paź 2023

opinia

szybka dostawa, produkt dobrej jakości, jednak nigdy nie dostaliśmy żadnej zniżki pomimo regularnych zamówień przez ostatnie 1.5 roku
21 maj 2024
Wspaniały sklep,zamówienia w ciągu dwóch dni roboczysz,uroczy karton z napisem do łap własnych waszego pupila i dodatek gratis,lubie
Zamówienie jak każde inne zostało szybko dostarczone i nieuszkodzone co przy zamawianiu mokrej karmy jest ważne 🙂. Szczerze polecam
Jestem klientką od wielu lat. Zawsze Was polecam. Towar zawsze dociera szybko, jest bardzo dobrej jakości, mój pies Was uwielbia :)
Jakość produktów bardzo dobra, piesek chętnie je zjada. Przesyłka zapakowana bezpiecznie i z zadbaniem o każdy szczegół. Dziękujemy
23 lis 2023
Uwielbiam napis "do rąk własnych"! Poza tym przesyłka zawsze przychodzi w spodziewanym czasie oraz porządnie zapakowana. Dziękuję.
24 kwi 2024
Świetny sklep. Doskonały kontakt. Szybkie odpowiedzi na zadane pytania. Ogromny wybór karm dla psów. Szybka realizacja zamówienia
3 lut 2024
Bardzo szczegółowa informacja o etapach zamówienia, dobrze zapakowane produkty. Pies senior szczególnie zadowolony z mokrej karmy😀

Polecam!!

Polecam! Wszystko pięknie i starannie zapakowane, szybka wysyłka, dbają o jakość. I najważniejsze zwierzaki uwielbiają tą karmę 😊
7 lis 2023
Wszystko super 😆 paczka dobrze zabezpieczona. Idealnie byłoby gdyby kurier 9 kilowej paczki nie dawał na samą górę w paczkomacie😕
25 paź 2023
Bardzo szybka i bezproblemowa dostawa. TOTO bardzo lubi rybne smaki puszek, tym razem kupiłam saszetki RAFI i też bardzo smakują.