dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Polecam zakupy w tym sklepie

Szybkość robienia zakupów, szeroka oferta produktów, atrakcyjne ceny. Świetny pomysł przesyłki dla zwierzaków "do łap własnych"
13 gru 2023
Moje psy lubią wasze produkty i to najważniejsze. Przesyłki są szybkie. Częste promocje na różne karmy suche są też fajne .
Opakowanie i zabezpieczenie na wysokim poziomie , jedzonko maluchom tak smakuje że aż im się uszy trzęsą jak jedzą . Dziękuje
4 maj 2024
Szybka i bezproblemowa dostawa, bezpiecznie spakowane produkty, wysoka jakość produktów. Udoskonalić wyszukiwarkę na stronie.

Szybka dostawa, wszystko ładnie zapakowane. Jedynie wypełnienie w środku bardzo się kruszyło i wszystkie produkty były w pyle.
29 lis 2023

Bokserka Abi

Moja bokserka Abi je tylko Wasza karmę i bardzo jej smakuje co dla mnie ważne. Szybka dostawa to kolejny atut. Gorąco polecam!
Czas oczekiwania od momentu zamówienia przez platformę rewelacyjny. Trzymajcie dalej tako poziom, a wszystko będzie dobrze.
Szybka realizacja za każdym razem, piękne opakowanie, miłe gesty do każdej przesyłki. Ja i moja kotka uwielbiamy ten sklep!

Polecamy Dolinę Noteci

Zamówienie zostało szybko zrealizowane, karma jest bardzo dobrej jakości, duży wybór smaków, każdy pupil będzie zadowolony.
26 sty 2024
Dostawa sprawna i szybka, saszetki z jedzeniem dobrze zapakowane w miłym dla oka pudełku z dopiskiem "DO ŁAP WŁASNYCH". :-)
20 sty 2024
Podobał mi się duży wybór produktów w różnych wielkościach i smakach. Chciałam więcej promocji lub „bonusów „ dla klientów.
Szybko spakowane, do łap własnych super pomysłem, a przy wyższych zamówieniach powinny być drobne gratisy dla zwierzaczków
8 sty 2024
Paczka z karma była zaadresowana do pieska Misia 🐻 . Co zrobiło na nas rozczulające wrażenie 🐾🌞 Bardzo miły kurier Mikołaj.
30 gru 2023
Wszystko bardzo ładnie, dostawa szybko dotarła i bez żadnych zastrzeżeń.Bardzo ładnie zapakowana dostawa.Jestem zadowolona.
25 lut 2024
Mówiąc krótko.Moje zwierzęta uwielbiają zarówno mokrą jak i suchą karmę z Doliny Noteci.Z pewnością jeszcze będę zamawiać.
24 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia i profesjonalnie podejście do klienta. Tylko żeby częściej były produkty w promocji. 😉
13 paź 2023
Wszystko super- nic dodać , nic ująć. Towar pięknie zapakowany, bardzo szybka realizacja- Dziękuję- ja i moje zwierzaki ;)
MW
8 maj 2024
Świetna karma, moje pieski i kot zawsze chętnie jedzą. Miki po operacji trzustki bardzo dobrze toleruje karmę dedykowaną.
3 lut 2024

Imię pupila

Mój pies na ma imię Pies, tylko na takie reaguje, piszę w zamówieniu jego imię, a Wy nigdy nie zapisujecie go na kartonie
20 sty 2024
Szybko znalazłam interesujące pozycje. Paczka równie szybko zostala dostarczona. Mój psiak jest super zadowolony. Polecam