dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23 276)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Kapsel zawsze czeka na przesyłkę :)

Jestem bardzo zadowolona i Kapsel oczywiście też. Szybka dostawa i fajne ceny to mnie najbardziej przekonuje. Polecam :)
9 gru 2023
Wszystko ok , najbardziej rozczuliłnie napis na kartonie , cyt. Do łap własnych i wpisanie imienia pupila , Cudny pomysł
28 paź 2023
Marka DOLINA NOTECI daje mi poczucie, że żywię moje psy bardzo dobrą karmą. Są zdrowe i pełne energii - skore do zabawy.
31 maj 2024
Popimo drobnych problemów otrzymaliśmy przeprosiny i wiele gratisów dla piesków. Wywiązanie się w terminie z zamówienia
19 maj 2024
Szybko, profesjonalnie, bardzo dobrej jakości. Nieco drożej niż w innych sklepach internetowych, ale bardzo duży wybór.
25 lut 2024
Bardzo szybka i sprawna dostawa, artykuł zgodny z zamówieniem. Najważniejsze, że naszemu spanielowi puszeczki smakują 😊
Realizacja i wysyłka ekspresowa. Niestety w dostawie pęknięta puszka, parę pogniecionych, ale to już po stronie kuriera
18 sty 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia.Zakupiona karma bardzo przypadła do gustu mojemu zwierzakowi.Don Carlos pozdrawia :)
29 paź 2023
Szybka dostawa, dokładnie zapakowane Przy tak dużym zamówieniu,fajnie byłoby dostać jakiś gratis dla pieska Pozdrawiam
16 paź 2023

Mój pies kupowałby Dolinę Noteci

Mój kundelek, uwielbia karmę premium Doliny Noteci. Nie ma żadnych alergii, za to ma piękną błyszczącą sierść 😀Polecam
NM
Nadia M.
Złotów
14 lut 2024
Fajne promocje i ceny z dobrej jakości karmami dla psów oraz szybkość realizacji zamówienia warte polecenia. Polecam
6 lut 2024
Zamówiona paczka z puszkami dla pieska przybyła dziś po 4 dniach od zamówienia,pięknie zapakowana. Bardzo dziękujemy.
Dobra karma dla psa alergika - york. Piesek je ze smakiem, ostatnio lepsza konsystencja, dobrze rozrobioną, soczysta.
15 paź 2023

Bardzo dobre produkty

Duży wybór produktów. Szybka wysyłka. Bardzo dobra jakość produktów. Naszemu psu bardzo smakują karmy z Doliny Noteci.
1 maj 2024
Mój piesek i kotek uwielbiają tą karmę dopasowaną do ich potrzeb: bez zboża i dla zwierząt po sterylizacji. Polecam
27 kwi 2024

Solidna firma.

Polecam. Dobrej jakości produkty, promocje i szybka dostawa. Największy plus za ekologiczna paczkę i personalizacje.
8 lut 2024

Perfekcja jak zawsze

Wszystko jest ok, odpowiednio spakowane a tym samym nie uszkodzone, opisane z propozycją pomocy. Nic dodać, nic ująć
MA
Marek A.
20 paź 2023
Jagnięcinę pies je jak wściekły, niestety przy rybie się męczył. Ale, ma sierść błyszczącą i za to wielki szacun :)
13 sty 2024
Zamówiłam na próbę różne smaki karmy suszonej, pies zjada ze smakiem, a to najlepsza recenzja. Wrócimy po więcej :)

Mój pies twierdzi że są bardzo smaczne

Bardzo szybka przesyłka dokładnie zapakowana Na temat jakości nie muszę nic pisać gdyż ilość (40)mowi sama za siebie