lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (1536) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2064)

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

15 paź 2023
Zamówienie było źle zapakowane, wszystko latało luzem, kredki dotarły połamane.
16 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię, każda uwaga jest dla nas ważna ❤️ W swojej skrzynce mailowej znajdziesz wiadomość - mam nadzieję, że zaproponowane przeze mnie rozwiązanie będzie odpowiednie i jeszcze spotkamy się w LYKO! Pozdrawiam 🌞 / Gosia z Customer Relations
Po tygodniu od zamówienia otrzymałam informację, że produkt jest niedostępny.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Ponownie przepraszamy za zaistniałą sytuację ❤️ Oczywiście jesteśmy tylko (i aż ludźmi) i czasem zdarzają nam się błędy, mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się poprawić tę opinię na 5 gwiazdek! Pozdrawiam / Gosia z Customer Relations
Jeszcze nie otrzymałam zamówienia. Chętnie podzielę się opinią, kiedy dotrze.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Hej Marta! Dziękujemy za opinię ❤️ Z tego co widzę w systemie śledzenia - to zamówienie ma status doręczonego w dniu dzisiejszym. Mam nadzieję, że właśnie tak jest, gdyby jednak coś było nie tak - daj nam proszę znać drogą mailową, pomożemy. Pozdrawiam ✨ / Gosia z Customer Relations
6 maj 2024
Jesteście beznadziejni. Paczka idzie drugi tydzień i do tej pory jej nie maZ
7 maj 2024
Dziękujemy za Twoją opinię ❤️ Z tego co widzimy w systemie śledzenia - wygląda na to, że Twoja paczka została przez przewoźnika przewieziona w nieodpowiednie miejsce. Niestety nie mamy na to wpływu, ale pamiętaj, że w razie opóźnień czy problemów nasza obsługa klienta z chęcią pomoże 😇 Odpisaliśmy już na Twoją wiadomość email. Pozdrawiam / Gosia, Customer Relations

REKLAMACJA

Kurier przywiózł paczkę z której się sypał proszek. Paczka została zwrócona.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Pamiętaj, że reklamację możesz złożyć poprzez formularz na stronie lub kontaktując się z nami mailowo. Proszę sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą - zaproponowałam dla Ciebie dwa rozwiązania, mam nadzieję, że jedno z nich będzie dla Ciebie odpowiednie 😇 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
24 lis 2023
Stwierdzam ,że jesteście oszustami. Zamówienie NIEDOSTARCZONE . NIE POLECAM
24 lis 2023
Cześć Marta! Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii 🌞 Jak mogłaś sama zauważyć - najlepszym pomysłem w przypadku wątpliwości odnośnie zamówienia jest kontakt z nami drogą mailową lub poprzez czat. Wszystkie ewentualne problemy z zamówieniem są od razu rozwiązywane, a w przypadku Twojej paczki - jest ona po prostu wciąż w drodze. Z pewnością nie czyni nas to oszustami i będzie nam miło, jeśli weźmiesz to pod uwagę i zweryfikujesz swoją opinię gdy tylko zamówienie do Ciebie dotrze ❤️ Pozdrawiam cieplutko! / Gosia z Customer Relations
paczka miała być dostarczona 20.03.2024, ale do dziś nic o tym nie wiem
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Z tego co widzę zamówienie zostało złożone 24.03, a ze względu na Święta Wielkanocne dostawa jest oczywiście odrobinę wydłużona, jednak paczka w dniu dzisiejszym jest w doręczeniu 😇 Jeśli opinia dotyczy innego numeru zamówienia - bardzo proszę skontaktuj się z nami drogą mailową. Pozdrawiam ciepło! / Gosia, Customer Relations
Nie otrzymałem zamówienia ani żadnych informacji o jego realizacji
12 gru 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię ❤️Skontaktowaliśmy się z Tobą drogą mailową, mamy nadzieję, że uda nam się poprawić Ci humor 🌞 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
Krem nie był zabezpieczeniu i opakowanie było pogniecione
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Pamiętaj, że w przypadku uszkodzeń produktów nasza obsługa klienta z chęcią pomoże w procesie reklamacyjnym! W końcu jesteśmy tylko ludźmi i czasem zdarzają nam się wpadki, jednak Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem 🌞 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
26 gru 2023
Uszkodzone opakowanie. Termin dostawy sie wydłużył o 2 dni
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię. 💕 Bardzo nam przykro z powodu uszkodzonego opakowania, w przypadku uszkodzonych produktów, bardzo prosimy o skontaktowanie się z naszą obsługą klienta - z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu. 😊 Niestety nie mamy większego wpływu na pracę przewoźników i czasem mogą zdarzyć się małe opóźnienia, w szczególności w okresie świątecznym kiedy to kurierzy mają pełne ręce pracy. 😔 Mamy nadzieję, że mimo wszystko, wrócisz jeszcze do nas! Miłego dnia i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym nowym roku. ✨ //Izabela z Customer Relations
Przysłać zamówiony przeze mnie 16 listopada br. towar
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Cześć! Z tego co widzę w systemie śledzenia - to zamówienie zostało w dniu dzisiejszym przekazane do doręczenia 🌞 Standardowy czas dostawy dla Poczty Polskiej to ok. 5-7 dni roboczych. Gdyby zamówienie nie dotarło w dniu dzisiejszym - prosimy o kontakt mailowy na adres oblugaklienta@lyko.com. Z chęcią pomożemy 😇 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations

Brak produktu

Zamówienie jest nie pełne, brakuje jednego produktu.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Przepraszamy za pomyłkę ❤️ Zgodnie z wiadomością mailową - Twój brakujący produkt jest już w drodze do Ciebie 😇 Mam nadzieję, że następnym razem zasłużymy na 5*! Pozdrawiam! / Gosia z Customer Retations
18 lis 2023
Lack of aby protection for the product in the box
20 lis 2023
Thank you for your review! ❤️ We strive to eliminate extensive packaging due to environmental reasons, however your satisfaction and smile are our main goals 🌞 Please let us know if there was any damage to your product! Have a great day! / Gosia from Customer Relations

zły produkt

zamówiłam perfumy otrzymałam lakier do paznokci
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za czas poświęcony na przekazanie opinii ❤️ Pamiętaj, że każdy uczestnik programu polecającego dołączając do niego akceptuje regulamin, w którym zostaje poinformowany o sytuacjach, w jakich nagroda może nie zostać wydana. Uczestnik tym samym zobowiązuje się do jego przestrzegania i zobowiązanie to nie jest zależne od działania czy awarii systemu 😇 Mocno wierzymy, że wzajemne zaufanie jest podstawą naszej relacji z każdym klientem, a do każdej zgłoszonej sprawy podchodzimy z należytą starannością i indywidualnym podejściem 🌞 Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze spotkamy się w Lyko. Pozdrawiam cieplutko! / Gosia z Customer Relations
14 maj 2024
Order was not delivered on the committed time
14 maj 2024
Thank you for taking the time to review LYKO ❤️ We have provided you with all the information via email and are assisting you with your issue the best we can. All the best! / Gosia, Customer Relations
6 kwi 2024
Wciąż nie otrzymałem zamówionej przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Z tego co widzę Twoje zamówienie czeka na Ciebie w paczkomacie! 😇 Pozdrawiam! / Gosia, Customer Relations
AS
Agnieszka S.
Dębogórze
Otrzymałam inny produkt niż w zamówieniu.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Bardzo przepraszamy, oczywiście czasami zdarzają nam się pomyłki, przykro mi, że tak się stało w Twoim przypadku ❤️ Widzę, że koleżanka przyjęła już Twoje zgłoszenie reklamacji, jestem pewna, że niebawem zostanie rozpatrzone 😇 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
Nadal nie otrzymałam mojego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Z tego co widzę w systemie śledzenia - Twoja paczka po nieudanej próbie doręczenia oczekuje na odbiór w placówce pocztowej przy ulicy Połczyńskiej 3 😇 mam nadzieję, że uda Ci się ją odebrać! Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
nie otrzymałam do tej pory zamówienia
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy pięknie za opinię. 💜 Skontaktowałam się z Tobą drogą mailową z propozycją rozwiązania zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że Ci będzie odpowiadać. 😊Zawsze w razie jakichkolwiek problemów, czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta - pomożemy! Miłego dnia i wszystkiego dobrego w nowym roku!✨ //Izabela z Customer Relations
18 sty 2024
Nie otrzymałam przesyłki od 2tygodni!
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za Twoją opinię ❤️ Widzę, że koleżanka z obsługi klienta już zajęła się problemem z doręczeniem Twojej paczki - mam nadzieję, że teraz już wszystko odbędzie się bez najmniejszych problemów 😇 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations