lyko.com/pl- Logo - Opinie

lyko.com/pl

Opinie (1532) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2057)

12 gru 2023
Polecam sklep i to bardzo. W sklepie trzy razy składałam zamówienie . Z zamówieniem pierwszym i trzecim nie miałam żadnego problemu, przesyłka przyszła o czasie, zawartość była dobrze zabezpieczona, zamówienie w całości do mnie dotarło. Niestety jeśli chodzi o drugie zamówienie przesyłka przyszła o czasie, ale niestety uszkodzona, od razu napisałam do obsługi klienta. Byłam bardzo mile zaskoczona z bardzo szybkiej odpowiedzi i szybkim załatwieniu sprawy. Jeszcze z taką miłą i dbającą o klienta obsługą klienta nie spotkałam się.

12 lis 2023
NIE POLECAM! LYKO pomyliło adres wysyłki zamówienia. Ktoś odebrał moja paczkę pod innym adresem, takim który nie istnieje.. Nie wiem gdzie jest moja paczka, stracone pieniądze. Wysłałam już kilka e-maili, będę wysyłać kolejne, udają ze nie widzą e-maili i wymijająco odpisali na jednego.. Żądam zwrotu pieniędzy i proszę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!

Opinie nt. sklepu lyko.com/pl

Brak towaru

Mijają kolejne dni i przesyłki brak
12 gru 2023
Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii ❤️ Twoja paczka po nieudanej próbie doręczenia oczekuje na odbiór w placówce pocztowej przy alei Księdza Franciszka Blachnickiego 3, a w swojej skrzynce pocztowej powinieneś znaleźć awizo 🌞 Zależy nam na pozytywnej i rzetelnej opinii naszych klientów, prosimy więc o zweryfikowanie opinii gdy uda Ci się odebrać przesyłkę. Pozdrawiam serdecznie! / Gosia z Customer Relations
14 lis 2023
Przesyłka jeszcze nie dotarła
16 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię ❤️ Z tego co widzę ta przesyłka została do Ciebie doręczona. Mam nadzieję, że jej zawartość Cię ucieszyła 🌞 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations
10 mar 2024
Za długi czas oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za opinię ❤️ Nasze przesyłki w dużej mierze wędrują do Was ze Szwecji, stąd trochę dłuższy czas oczekiwania. Widzę jednak, że Twoja paczka została doręczona w dniu, w którym było przewidywane dostarczenie, o czym zawsze informujemy przed potwierdzeniem zamówienia oraz w mailu z potwierdzeniem 😇Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z jej zawartości! Pozdrawiam / Gosia z Customer Relations
3 lis 2023
Was not shipped in 2 weeks
6 lis 2023
Hey! Thank you for your review 💜 We're very sorry for the delay and delivery problems. I already contacted you via e-mail with a solution. 😊 Hope you will have your products soon! Have a good day 🌞 // Izabela from Customer Relations
10 lis 2023
Nie dostałam zamowienia
8 maj 2024
dostawa
9 maj 2024
Dziękujemy za Twoją opinię ❤️ W przypadku zamówień złożonych przed/w trakcie dni ustawowo wolnych od pracy czas dostawy może być odrobinę wydłużony 😇 Mam nadzieję, że zawartość paczki spełnia Twoje oczekiwania. Pozdrawiam! / Gosia, Customer Relations
4 maj 2024
28 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Bardzo dziękujemy za opinię ❤️ Daj nam znać, co powinniśmy poprawić, aby przy następnych zakupach otrzymać 5 gwiazdek 😇 Pozdrawiam! / Gosia, Customer Relations
Odpowiedź ze sklepu lyko.com/pl
Dziękujemy za czas poświęcony na przekazanie opinii ❤️ Każdy uczestnik programu polecającego dołączając do niego akceptuje regulamin, w którym zostaje poinformowany o sytuacjach, w jakich nagroda może nie zostać wydana. Uczestnik tym samym zobowiązuje się do jego przestrzegania i zobowiązanie to nie jest zależne od działania czy awarii systemu 😇 Mocno wierzymy, że wzajemne zaufanie jest podstawą naszej relacji z każdym klientem, a do każdej zgłoszonej sprawy podchodzimy z należytą starannością i indywidualnym podejściem 🌞 Pozdrawiam ciepło! / Gosia z Customer Relations
20 sty 2024
28 gru 2023
7 gru 2023
2 gru 2023
29 lis 2023
19 lis 2023
20 lis 2023
Cześć Martyna! Dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie opinii ❤️ Będziemy również wdzięczni za informację co poszło nie tak, aby Twoja następna opinia była pięciogwiazdkowa 😇 Pozdrawiam! / Gosia z Customer Relations