Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1195) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1195)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

21 sie 2024
21 sie 2024
11 wrz 2024
22 sie 2024
30 lip 2024
Może i skromy asortyment , ale gatunkowo ... nic do zarzucenia., kotek najedzony i zadowolony, więc najważniejsze. Polecam karmę sucha dla kociąt.... z cielęciną. Mlaskanie od rana do wieczora.
14 sie 2024
Chwilka rozmowy przez telefon i zamówienie złożone.Ogromna wiedza,pomoc i profesjonalizm.Kot z alergia na drób wcina nowa karmę aż miło patrzeć. Kotka 4 miesiące próbuje nowej karmy(wcześniej gastrologiczna-wykarmiona butelka i problemy z jelitkami) i jak widać nowa karma jej służy. Polecam i wrócę po zakupy jak najszybciej
1 sie 2024

😊

Niestety, ale moje koty nie chcą jest tej karmy, chociaż miałam wielką nadzieję że zasmakuję, co nie oznacza że karma jest nie dodba ,poprostu moje koty tak mają... Ale suszony indyk wcinają z przyjemnoscią. Postawiłam 5, ponieważ zabawka i to jak prowadzicie swój sklep jest super ! Dziękuję ,na pewno wrócę po inne smaki ;)
18 sie 2024

Polecam! :)

Dobrze zapakowana przesyłka z dbałością o odbiorców, zarówno tych dużych jak i małych. Produkty są naprawdę wysokiej jakości, cieszą i kociaki i ich opiekunów. Dodatkowo prezent, który jest dodawany do zamówienia wzbudza uśmiech, bo wiem, że został przygotowany "od serca" :)
13 sie 2024
Paczka wysłana bardzo sprawnie i szybko. Wszytko dobrze zapakowane, mały upominek bardzo miły. Jedzenie i smaczki są dobrej jakości i to sklep dla osól którym faktycznie zależy na wartościowym odżywianiu pupila. Będę wracała i polecała innym kociarzom.
23 lip 2024
Współpraca bardzo mi się podoba. szybka realizacja, bardzo miły kontakt. Fajnie, że jest pakiet karmy mono z Animal Island, bo wychodzi znacząco taniej. Zabaweczki dla kotów gratis są miłym dodatkiem.
18 sie 2024
Produkt super , kotek innej karmy nie chce jeść😁. Co do saszetek to mogłyby być też większe pojemności dla wyboru dla klientów .(większe i mniejsze ) A tak poza tym to nie mam zastrzeżeń.
4 sie 2024
Najważniejsze że mój koci alergik ma się dobrze po białej rybie. Zamówienia realizowane szybko, porządnie zapakowane . I zawsze jest zabawka dla kotów. Cieszę się że tutaj trafiłam.
24 lip 2024
Karmy dla moich kotków które zakupiłam mają bardzo dobry skład i przede wszystkim monobialkowe.Moje kotki są uczulone na drób więc muszę kupować karmy dobrej jakości.Bardzo polecam.
19 sie 2024
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie a kociaki się zajadaja szczególnie tymi sosikami z tubki bo nigdzie nie mogłam takich znaleźć 😃 Na pewno będę tu wracać na zakupy 🙋‍♀️
24 lip 2024

Szybka dostawa wszystko strarannie…

Szybka dostawa wszystko starannie zapakowane prezent dla pupila który mu przypadł bardzo do gustu w przeciwieństwie do karmy :( mój kotek tylko powąchał i to by było na tyle. :(